Wpis z mikrobloga

  • 293
@Shatter ktokolwiek z tv gry po tym kanale robi coś o grach? Prócz wonzia ale on tylko live.

Raczej można było się domyśleć, że już tym rzygają bo ile można w kółko o tym samym i hed jak i inni pójdzie w inny kontent.

Inna sprawa, że ten to już wogole jest śmieciowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 189
@Medonix: nie wiem ¯\_(ツ)_/¯
Ale szef jest historykiem, mądry Kacper jest (nie wiem czy z wykształcenia, ale z zamiłowania) fizykiem, to sobie robią kanały o tym.
A Hed zrobił póki co dwa filmy absolutnie o niczym. Chciałbym zobaczyć komentarze, ale nie będę wyświetleń nabijać xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@raven4444: w sumie ciekawe. Ale żeby taki zakaz działał, firma musiałaby im przez ten okres wynagrodzenie wypłacać. Chyba, że byli na b2b, to wtedy nie.
Tym niemniej można robić dużo różnych rzeczy, niekoniecznie "reakcja na disco polo".
W sumie krokieta robił, a to konkurencja, co nie?
  • Odpowiedz
@Shatter: Wydaje mi się, że większość ludzi ogląda Heda dla Heda, a nie tematyki jego filmów. Coś jak stand up, więc w zasadzie wszystko jedno o czym nagrywa. Ale też się nie dziwię, że po latach nagrywania o grach, dla odmiany coś innego zaczął robić.

EDIT. No i pisał coś, że dalej będzie nagrywał o grach, więc na pewno to też będzie. Narazie można powiedzieć, że chłop jest na "urlopie" :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SiDi: no prywatnie, ale konkurencyjnie. Jak UOP to żeby była lojalka musiałby dostawać normalnie wypłaty od gier online na czas jej obowiązywania. W sensie zakaz konkurencji jkaby był
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Shatter: hed sam mówił kilka razy że mu się przejadły filmy o grach, ale że od czasu do czasu będzie dodawał

@Morus123: nie wiem gdzie mówił, nie sledze go poza yt.
Można nie robić filmów o grach, ale robić też coś, co nie jest takim czymś o niczym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
@gry-sa-sztuka: nie wiem. Dla mnie może mówić o czymkolwiek, byle o czymś konkretnym. Instagram i ocenianie disco polo brzmią jak ten rewir youtube, którego nigdy nie poznałem i nie zamierzam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Shatter: mnie Pitala odrzucił już pierwszym odcinkiem. Ale pomyślałem sobie, że nieee, to jakieś puszczenie oczka do widzów, nieśmieszny crossover episode, albo nie wiem, obejrzał oryginał i się tak jakoś zainspirował. Ale nie, Pitala to biedacka podróbka Vsauce i nie mogę go oglądać. Bez mrugnięcia okiem #!$%@?ć komuś cały format to myślałem, że trzeba być tylko Niekrytym. XD
  • Odpowiedz
@Shatter: ja dałem suba jak odszedł z tvgry. Od zawsze był bezbekiem, ale przynajmniej coś ciekawego miał czasem do pokazania. Też myślałem, że pierwszy film to żart. Jak zobaczyłem drugi, to od razu poleciał unsub. Podziękuję za taki content. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Shatter:

Hej hej, chciałem tylko dodać, że na tym kanale będę skupiał się na różnych rozrywkowych formach, więc gry będą pojawiały się sporadycznie. Do końca stycznia filmy o grach tworzę na tvgry, ale mam plany na to, żeby później kontynuować temat w inny sposób. Pozdrawiam i dzięki za oglądanie.
  • Odpowiedz
@Shatter: naiwniakiem jest ten kto myśli, że w kontencie gierkowym na kanałach typu Imię-Nazwisko jest hajs, liczą się dramcie, krzykliwe opisy i mordy typu ":O" w miniaturkach
  • Odpowiedz