Wpis z mikrobloga

@Shatter: "Hej hej, chciałem tylko dodać, że na tym kanale będę skupiał się na różnych rozrywkowych formach, więc gry będą pojawiały się sporadycznie. Do końca stycznia filmy o grach tworzę na tvgry, ale mam plany na to, żeby później kontynuować temat w inny sposób. Pozdrawiam i dzięki za oglądanie."
Przy takiej tematyce to po kilku filmach będzie miał po 20k wyświetleń zesra się i wróci do gadania o grach
@Shatter: Jakiś czas temu polskie kanały znienacka zmieniły sposób montażu, mówienia, żarty itd Nie tylko tvgry ale tez np red lipstick monster. Mnie się wydaje że było jakieś badanie oczekiwań widzów i wyszło że młody widz oczekuje czegoś innego niż seniorzy 30+ i kanały się po prostu przerzuciły na młodych. Jeśli to prawda to może Hed po prostu targetuje młodzież a nie seniorów? Ludzie w wieku 30+ statystycznie mają mniej czasu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Shatter: @Shatter: to sprawdź xd jak widać kolega niżej też nie wiedział ale nie przeszkodziło mu to w trzyminutowym researchu na yt. xd
@spunky: trochę smutno, a trochę się cieszę, że uświadomiłem kolejną osobę. XD

Jak widać Pitali średnio to przeszkadza, wręcz z tego żartuje. Wie, że wyświetlenia i tak będą się zgadzały. Kiedyś nawet szukałem czy on tego na licencji nie robi. XD
Pobierz WhiteRower - @Shatter: @Shatter: to sprawdź xd jak widać kolega niżej też nie wiedzia...
źródło: comment_1642329210TjuOdxa6VMrtX8eFIfNDX3.jpg
@WhiteRower: nie zmienia to faktu, że lubię jego materiały i nie mam zamiaru zrezygnować z subskrypcji. Po prostu się zawiodłem tym, że kopiuje całą formę i on to nawet nie jest on.

@Monke: no właśnie na tvgry jakiś czas temu ktoś im jakiś pstryczek chyba przestawił. Zaczęło się pawianowanie, a w 2/3 materiałów musi pojawić się przekleństwo. Że niby to takie śmieszne.