Wpis z mikrobloga

Chłop co #!$%@?, będzie robił jakieś gówno dla małolatów które robil co 2 youtuber xd Żeby chociaż tworzył coś innowacyjnego, nowego to jeszcze mógłbym zrozumieć a tu syf jakiego jest pełno na YT xd Długo nie zabawi z takimi filmami. Ludzie oglądali go głównie tylko dla recenzji gier
@Shatter: w gry trzeba grac (czas, czas, czas), nagrywac z nich filmy, mądrze podlozyc pociety material pod jakis napisany wczesniej tekst. a kasy z tego i tak nie bedzie bo widownia mala, a mozna naruszenie praw autorskich wyłapać bo wydawcy sa rozni ;)

no i na zachodzie i tak zrobia to lepiej/szybciej ;) gram sporo, po polsku nie ogladam zadnych recenzji bo albo nie ma (niszowe gry), albo sa na odwal
@Shatter Dla mnie Hed jest jak dobra drugoplanowa postać w serialach komediowych np. Joey w Przyjaciołach albo Barney w HIMYM. Dopóki grają w ekipie to jest ok ale jak tylko byś spróbował zrobić serial o nich to wyjdzie kupa - tak jak wyszła kupa z serialu Joey właśnie o Joey z przyjaciół. To jest dobre jako uzupełnienie a nie główny content Imho. No ale ciekaw jestem co tam jeszcze nagra.
@Shatter: mnie Pitala odrzucił już pierwszym odcinkiem. Ale pomyślałem sobie, że nieee, to jakieś puszczenie oczka do widzów, nieśmieszny crossover episode, albo nie wiem, obejrzał oryginał i się tak jakoś zainspirował. Ale nie, Pitala to biedacka podróbka Vsauce i nie mogę go oglądać. Bez mrugnięcia okiem #!$%@?ć komuś cały format to myślałem, że trzeba być tylko Niekrytym. XD


@WhiteRower Może i Pitala robi fajne materiały ale ja go nigdy nie lubiłem.
@Shatter: Mnie w sumie ten content bawi. Idealny badziew do puszczenia sobie w tle do robienia czegoś albo po prostu do pośmieszkowania, bez większej głębi. Szkoda, że nie będzie już robił merytoryki w TVGRY, bo poza Araszem to tam nie ma już kogo oglądać, ale taki humor też jest w porządku - nie wszystko w internecie musi być poważne i wypakowane treścią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NdFeB: no właśnie mnie ktoś wyżej uświadomił. Kurcze, serio - żeby chociaż sam koncept czy coś, a tu sposób mówienia, gestykulacja... Dziwne uczucie mam, gdy to zobaczyłem xd
@wewerwe-sdfsdfsdf: albo tego samca alfa, co prawda ja jakoś specjalnie się nie jarałem, ale kilka gier, które później się hitem okazały, pokazał w tej serii
@Kexu: ale tak samo wjeżdżają napisy, tak samo zadają pytania. To chyba nie jest przypadek xd
@spunky: no ta, tylko jego kontent to jego video. i sie #!$%@? nie da na to patrzec bo to po prostu jest obrzydliwe. typ pracuje twarzą, powinien dawno cos z tym zrobic.