Wpis z mikrobloga

@kubas89:
Niepopularna opinia:
Mogliby #!$%@? z pakietow startowych medale, chusty, opaski, jakies smieszne zele, batony i izo (nikt rozsadny tego na zawodach nie je).

A zamiast tego dawac porzadne koszulki startowe. Koszulka sie zawsze przyda, zwlaszcza ze one w sezonie ida jak woda. A medale laduja w szufladzie w piwnicy, a koniec koncow w smietniku, bo nawet na skupie nikt tego nie chce.
A zamiast tego dawac porzadne koszulki startowe. Koszulka sie zawsze przyda, zwlaszcza ze one w sezonie ida jak woda


@PurpleHaze: mam trochę koszulek z biegów i praktycznie o żadnej nie mogę powiedzieć aby nie była porządna. Jak ktoś sporo startuje to po roku biegania już ma dosyć tych koszulek w pakietach bo ma nimi zawaloną szafę.
@matixrr: z dwoma wyjatkami, koszulki ktore mam z biegow sa strasznie badziewne. Gruby splot, dosc szybko traca wymiary po praniu, do tego lapia zapachy.
Glupia koszulka nike kupiona na zalando za 80zl, wytrzyma wiecej, niz te biegowe ktore dostawalem w pakietach.
@PurpleHaze: no to musisz mieć chyba jakiegoś wielkiego pecha ¯\_(ツ)_/¯
Wiadomo, że na jednym biegu będzie lepsza koszulka a na drugim gorsza, ale mam takie co mają już po 5 lat i nadal się w nich dobrze biega, chociaż mi najbardziej przypadły do gustu 4F z warszawskiej triady biegowej.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: ja jestem zwolennikiem minimalnych pakietów. Rozumiem, że sponsorzy mają swoje potrzeby i trzeba makulatury nakłaść (chociaż pewnie da się coś z tym zrobić). Ale z rzeczy, które widziałbym chętnie w pakiecie, to numer z chipem, mapka sytuacyjna z planem imprezy i worek (albo labelka) na depozyt - tyle. A co do medalu, to mógłby być jadalny - jakieś fajne ciacho czy coś.
@matixrr: a biegałeś kiedyś w kupnych koszulkach nike/adidas itp? Bo ja kiedyś tez tak mówiłem, ale jak kupiłem normalna koszulkę w sklepie to mi się oczy otworzyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aukolb: ale co mi się mają oczy otworzyć? Szybciej zacznę w nich biegać? Biegałem codziennie, biegałem półmaratony, maraton i jakoś nigdy nie miałem problemu z koszulką ¯\_(ツ)_/¯
@matixrr: po prostu komfort, w lecie nie robi się mokra w sekundę i te wszytkie dry-fity działają, nie robią się szorstkie jak są mokre -> mniejsza szansa na krwawienie sutków, poza tym tak jak wyżej szybko łapią zapachy i trzeba je w occie prać.

Za 120zł pakiet startowy to ja wole zapłacić 40-50zł za same organizacyjne kwestie, a za resztę kupić 2 dobrej jakości koszulki w sklepie, niż mieć jedną badziewną