Wpis z mikrobloga

Niepopularna opinia:


@PurpleHaze: Nie do końca taka niepopularna. Czytałem już dawno komentarze ludzi o rezygnacji z tych benefitów na rzecz tańszych pakietów - zorganizujcie imprezę, dajcie pomiar czasu i elo.

Byłem w poprzednim sezonie na trajlonie gdzie otwarcie było powiedziane - bierzcie swoje czepki. A, no i nie będziemy bawić się w jakiś rolling start tylko wszyscy będziemy się #!$%@?ć.
To był jeden z fajniejszych triathlonów w których brałem udział (
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: biegowo, dosc znane ultra tez jakos 2/3 lata temu wywalilo medale, powiedzieli ze kase zamiast na medale dadza na cel charytatywny.
Spory kwik sie podniosl, bo ludzie chca pamiatke, chca jakies trofeum itd. Rozumiem troche to podejscie, jak to pierwszy bieg, jakies osiagniecie, walka ze soba. Ale w pewnym momencie okazuje sie, ze nawet jak medal sie powiesi, to ile mozna sie pod niego brandzlowac, przebiegles swoje, masz na stravie
  • Odpowiedz
A, no i nie będziemy bawić się w jakiś rolling start tylko wszyscy będziemy się #!$%@?ć.

To był jeden z fajniejszych triathlonów w których brałem udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wyrewolwerowanyrewolwer: Bo to najlepsze starty z pralka w wodzie, która daje atmosferę, przed 2016 chyba nikt nie myślał o rolling startach. Polecam.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: ja wlasnie mam odwrotnie xD
Medale spoko pamiatka, zele i izotoniki zaraz po biegu wchłaniam, a koszulki po pewnym czasie zaczalem wydawać, bo na co mi 30 kolorowych koszulek, ktore do niczego nie pasują.
  • Odpowiedz
@futrzakos: Nie widziałem żadnego szczura. 2 metrowy sum w Odrze też mnie nie zjadł ;)
Jak każde zawody na których robisz "życiówkę" czyli dobrze ;)

Pływanie pewnie w nie najczystszej wodzie
Rower po fałdach (dużo wiaduktów/mostów)
Bieganie mocno zakręcone w okolicy rzeki bez cienia, ale spoko dla kibiców.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: szczerze to te koszulki biegowe obdrukowane milionem sponsorów to można o kant dupy rozbić ;-) Ja najbardziej lubię jak dają żelki do pakietów startowych i ogólnie jakieś słodkie żarcie ( )
  • Odpowiedz