Wpis z mikrobloga

XDDDD smutne życie musisz mieć


@SpeaRRR: Jprd, kolejny znający mnie i moje życie, bo ośmieliłem się wymagać poprawnej pisowni w miejscu publicznym.

Co do nudnego życia, to musisz wiedzieć, że mam w chooj zainteresowań. Tyle, że nie wszystkie jestem w stanie rozwijać, bo brakuje mi czasu.

Pochwal się choć jednym ciekawym hobby albo zamknij się i nie #!$%@? bzdur wyssanych z palca.

Myślałem, że jesteś wyjątkowy, a ty powielasz schematy. Tekst
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaryWedrowiec: nie no proszę nie mów, że masz 43 lata i marnujesz czas na poprawianiu wszystkim błędy, a przypominam, że jesteśmy na stronie ze śmiesznymi obrazkami, nie ma co się dziwić potem jak ktoś napisze, że masz smutne życie, bo chyba tak jest ;)
@SpeaRRR: Nie uważam tego czasu za zmarnowany, a robię to przy okazji czytania wykopu.

W szkole podstawowej mówiono nam, że poprawnie pisać należy zawsze i wszędzie.

"Wielu ludzi nie przywiązuje wagi do poprawności językowej, ponieważ pomimo błędów
gramatycznych, składniowych czy stylistycznych są rozumiani. Jednak trzeba podkreślić, że człowiek mówiący niepoprawnie naraża się na śmieszność i kompromitację, zyskuje miano niekulturalnego. Istnieje bowiem związek między mową a sferą naszej psychiki i kultury."

"Błędy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaryWedrowiec: tylko, że właśnie jesteś na takim portalu gdzie prawie każdy ma w to #!$%@? oprócz niektórych osób właśnie takich jak ty, możesz sobie stwierdzić, że jestem debilem, mniej inteligentnym, czy jakkolwiek sobie chcesz, ale tutaj twoje zdanie znaczy tyle co nic.
@SpeaRRR: A jednak trafiam na osoby, które nie miały pojęcia, że od lat walą jakiś błąd i mi szczerze dziękują.

Takich osób jest niewiele, bo przeważają debile, którzy nie chcą pisać poprawnie i mnie wyzywają bądź próbują zdyskredytować standardowym "musisz mieć smutne życie".

Ja tam się tym nie przejmuję, bo kto by się przejmował zdaniem jakiegoś jełopa. ¯\_(ツ)_/¯