Wpis z mikrobloga

Po raz pierwszy na swoim profilu doświadczyłem tego, czego na codzień doświadcza przeciętna #julka i #p0lka na portalu z płomyczkiem- ciągłych wiadomości. Wysłałem dziesięć wiadomości do #rozowypasek z którymi ostatnio połączyło mnie w pary i podobały mi się wizualnie. Założyłem, że może ze dwie odpowiedzą, tymczasem odpisało i prowadziło rozmowę aż osiem tinderowiczek !
Ledwo odpisałem jednej, zaraz pisała druga. Ehh, i pomyśleć że laski mają tak na codzień, więc jedyne co można zrobić to : WYRÓŻNIJ SIĘ ALBO ZGIŃ.
Coś tam popisałem, z niektórymi przeszedłem na whatsappa i messengera, może #przegryw coś podziała w weekend. Na razie umiarkowany #wygryw

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #niebieskiepaski #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz Aparatowy_rozlewu - Po raz pierwszy na swoim profilu doświadczyłem tego, czego na cod...
źródło: comment_1642034873Oo2W6OFCQP3xu9cBuP1Mj9.jpg
  • 13
@Kamokamo: byłem zajęty pisaniem różnych farmazonów naszym witaminkom-księżniczkom, najlepsze jest to, że jedna odpisywała mi jak bot. Jak jej lekko dowaliłem z tym pismem obrazkowym, to od razu rozmowa poszła lepiej. Do tego stopnia, że przeszliśmy na whatsappa i jutro daje mi znać jak stoi z sobotą. Czasem trzeba tym pilskim księżniczki dać prztyczka w nos ...
Pobierz Aparatowy_rozlewu - @Kamokamo: byłem zajęty pisaniem różnych farmazonów naszym witami...
źródło: comment_1642035415Ih3NYV4VY7tloi9KTxLwEj.jpg
@vegetator21: U mnie to było ogarnięcie zębów (3k), zapuszczenie zarostu (taki tygodniowy, który regularnie przystrzyżam), zmiana uczesania, ubieram się tylko w koszule albo golfy, żadnych bluz i dresów. Oczywiście jak się chociaż trochę nie podobasz dziewczynie, to i tak ch.. to da. Ale w moim przypadku pomogło.