Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
c_39

c_39

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2251
  • Znaleziska 116
  • Mikroblog 2135
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
c_39
c_39 11.06.2026, 12:34:54
  • 0
Poda mi ktoś wagę pełnego flakonu Sospiro Vibrato?

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39
Autor
11.06.2026, 14:28:11 via Wykop
  • 1
@khetar: dziękuję!
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21
09.06.2026, 20:06:19
  • 4
#perfumy Witam ekspertów zapachowych, czy komuś poza mną LV Afternoon Swim pachnie jak sushi z sosem sojowym? Czy muszę iść do lekarza?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 10.06.2026, 12:09:38 via Wykop
  • 0
@Ernis21: Może nie sushi, ale ja tam czuję cukierkową pomarańczę, ten zapach jest cienki jak d--a węża a wyrósł na jakieś opus magnum perfumiarstwa czego totalnie nie rozumiem xD
  • Odpowiedz
c_39
c_39 07.06.2026, 16:06:09
  • 0
Jakiś godny klonik dla Goldfield & Banks Pacific Rock Moss się znajdzie?

#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 02.06.2026, 14:20:25
  • 0
Szukam kogoś kto odleje te perfumy, najlepiej od jednej osoby wszystko choć może być ciężko

- Maison Margiela Never Ending Summer
- Acqua Di Parma Mandarino Di Sicilia
- Goldfield Banks Pacific Rock Moss
- Xerjoff Rennaisance
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splitzy
splitzy
02.06.2026, 15:40:08 via Wykop
  • 1
@Wyk_opek: mam mandarino jezeli szukasz
  • Odpowiedz
Jake1324
Jake1324
Jake1324
02.06.2026, 16:40:01 via Wykop
  • 0
@c_39: u mnie renaissance po 5.5ml + lista
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
26.05.2026, 17:37:47
  • 2
#perfumy

Nie pamiętam kto ale ktoś szukał Maison asrar regent, jest dostępny na Perfumeria euforia kod regent - 50 zł rabatu.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 27.05.2026, 08:01:58 via Wykop
  • 0
@krulkartonu: Testował to ktoś? Majesty był bardzo ładny, ale nigdzie niedostępny i kusi mnie ten Regent
  • Odpowiedz
c_39
c_39 27.05.2026, 13:32:26 via Wykop
  • 2
@krulkartonu: Też zaryzykowałem, najwyżej wyląduje na grupce na FB
  • Odpowiedz
c_39
c_39 01.06.2026, 21:15:05 via Wykop
  • 0
@khetar: Porównując Vibrato do wszystkich klonów jakie znam czyli: Regent, Majesty, Turathi, Rue Broca Theoreme i Aariz Arabiyat Prestige najlepiej moim zdaniem wziąć Rue Broca ze względu na cenę, każdy z nich jest spoko, ale moim zdaniem nie ma sensu płacić prawie 200 zł za Asrara, Aariz jest zapachem który trochę odbiega od całej reszty, ale tez jest ciekawy i przyjemny.
  • Odpowiedz
c_39
c_39 02.06.2026, 10:51:07 via Wykop
  • 0
@khetar: Niekoniecznie, Majesty jak był dostępny to trzymał cenę, niektóre araby faktycznie nie spadają jakoś super nisko, ale to wyjątki. Jak znasz Turathi to daruj sobie Rue Brocę, dla mnie to ten sam zapach w innym flakonie
  • Odpowiedz
randomname1
randomname1
01.06.2026, 11:57:59
  • 4
Jakie są Wasze ulubione #perfumy wszechczasów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 01.06.2026, 12:45:22 via Wykop
  • 10
@Czypsy: I standardowo ten którego jeszcze się nie ma w kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MatteoMatei
MatteoMatei
MatteoMatei
31.05.2026, 20:48:40
  • 0
Mirasy!

Kupiłem ostatnio odlewkę Bois Imperial bo chciałem sobie przypomnieć jak to pachnie i po testach chcę kupić flakon. Odlewka robiona była z refilla 150ml Batch 2025 i ma na mnie spoko parametry. Czy śmiało mogę brać nowy flakon 100ml i będzie to samo? Czy lepiej wziąć refill 150ml? Coś mi się tu przewinęło że komuś parametry lepiej grały z refilla niż z flakonu. Pomóżcie bo chcę zamówić ( ͡° ͜
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 31.05.2026, 21:11:19 via Wykop
  • 2
@MatteoMatei: Mam flakon kupiony z 1,5 miesiąca temu, parametry całodniowe
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
29.05.2026, 18:33:03
  • 1
#perfumy

versace dylan blue

  • hit 48.0% (47)
  • kit 52.0% (51)

Oddanych głosów: 98

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 29.05.2026, 21:23:09 via Wykop
  • 4
@pomelobezkaca2:
c_39 - @pomelobezkaca2:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
c_39
c_39 29.05.2026, 17:40:01
  • 0
Byłby ktoś chętny odkupić Maison ASRAR Regent? Wczoraj udało mi się dorwać tester Vibrato w sportowej cenie i nie będą już mi potrzebne

Ubytek 3 psiki testowe

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39
Autor
29.05.2026, 17:56:25 via Wykop
  • 0
@Czypsy: Mam napisane w aplikacji DPD, że przesyłka jest w transporcie a brałem za pobraniem i kupowałem po 23 xD
  • Odpowiedz
pawel3320
pawel3320
29.05.2026, 08:52:34
  • 0
#perfumy co myślicie o Aqua di Gio Profondo jako perfuma wieczorowa letnia do klubu? Macie inne propozycje w kierunku eleganckiego, męskiego zapachu?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 29.05.2026, 10:23:05 via Wykop
  • 0
@pawel3320: Są ładne, ale moim zdaniem najlepiej wybrać Profondo Eau De Parfum, Profondo Parfum jakoś mi śmierdział a EDT to rozcieńczone EDP
  • Odpowiedz
Vexation
Vexation
27.05.2026, 15:20:51
  • 7
Dołączam się do wczorajszych podziękowań i polecajek dla tagowiczów @c_39 i @Ernis21 - szybkie deale, gratisiki też się znalazły, no żyć nie umierać :D

#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 27.05.2026, 16:36:28 via Wykop
  • 0
@Klexx: Również dziękuję!
  • Odpowiedz
c_39
c_39 27.05.2026, 16:58:04 via Wykop
  • 0
@c_39: Gratisy były jak coś tylko od drugiego mirka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
26.05.2026, 12:18:39
  • 3
Polecam allegrowicza @c_39
Szybka wysyłka, elegancko zapakowane. Nic tylko psikać

#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 26.05.2026, 18:38:11 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: Również polecam :D
  • Odpowiedz
c_39
c_39 24.05.2026, 13:43:12
  • 1
Zabierzcie to ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rabanne 1 Million Lucky 98/100 ml - 180 PLN
Dolce & Gabbana The One EDP - 140/150 ml - 220 PLN
(Tester, brak pudelka)
Versace Pour Homme - myślę, że 65-70
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39
Autor
24.05.2026, 13:43:26 via Wykop
  • 0
@c_39:
c39 - @c39:

źródło: IMG_3302

Pobierz
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
24.05.2026, 13:43:36 via Wykop
  • 0
@c_39:
c39 - @c39:

źródło: IMG_3301

Pobierz
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
24.05.2026, 13:43:46 via Wykop
  • 0
@c_39:
c39 - @c39:

źródło: IMG_3300

Pobierz
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
24.05.2026, 15:22:34 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: Nie jest to mocarz, ale przy oversprayu te 6 do 8h wytrzyma, projekcja raczej intymna, przez pierwszą godzinę będzie czuć solidnie, potem raczej bliżej skóry
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
24.05.2026, 15:23:09 via Wykop
  • 0
No i wiadomo, przy cenie 1.55 PLN za ml można się lać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
24.05.2026, 16:34:24 via Wykop
  • 0
Versace i Dolce Gabbana sprzedane
  • Odpowiedz
grzela52
grzela52
24.05.2026, 12:29:47
  • 5
Mam do zaproponowania zestaw odlewek dwóch najlepszych zapachów z kolekcji Chanel Allure w ilości po 20ml każdego w pakiecie.

1. Channel Allure Homme Sport eau Extreme
2. Chanel Allure Homme Edition Blanche
Cena za ml - 3.6zl /ml

Wychodzi
grzela52 - Mam do zaproponowania zestaw odlewek dwóch najlepszych zapachów z kolekcji...

źródło: image_picker_3E7204B0-4A36-4093-9A6E-E5F52D46CD3D-37491-00000A2DB4F51E05

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 24.05.2026, 13:34:36 via Wykop
  • 0
@grzela52: Jak tego Xerjoffa Renaissance w tle ocenisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
c_39
c_39 23.05.2026, 21:00:42
  • 0
Odlewa ktoś LV Afternoon Swim?

#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cimek
Cimek
Cimek
23.05.2026, 21:36:56 via Wykop
  • 3
@c_39: @splitzy
  • Odpowiedz
c_39
c_39 22.05.2026, 18:58:59
  • 0
Pacific Rock Moss od Golfield & Banks, warte zachodu? Tak czytam, że niby morski klimat, może ktoś się wypowie

#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39
Autor
22.05.2026, 21:35:57 via Wykop
  • 0
@paweu87: No właśnie tak za mną coś chodzi od tej marki, myślałem też nad Ingenious Ginger, bo bardzo lubię DNA, ale z drugiej strony już trochę dużo używałem jego klonów. Masz może porównanie jak wypada ten Pacific w porównaniu do chociażby Acqua Di Gio? Akurat parametry ludzie opisują jako słabe, ale to jestem akurat w stanie przeboleć jeżeli zapach jest ładny
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
23.05.2026, 08:23:18 via Wykop
  • 0
@kolejne_juz_konto: Jest aż tak zle?
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
19.05.2026, 12:30:57
  • 0
probuje dolaczyc do grupy aventus addicts, teraz znajde ananasowego batcha!!!!!!!!!!

#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 19.05.2026, 13:14:03 via Wykop
  • 14
@pomelobezkaca2: Czasem jest tak, że jak wąchasz pierwszy raz jakieś perfumy to czujesz tam cuda niewidy a potem przestajesz to czuć, miałem tak nie raz z różnymi zapachami.
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
18.05.2026, 17:40:31
  • 1
#perfumy

Prawda to że wykastrowali?
KjatanSveisson - #perfumy 

Prawda to że wykastrowali?

źródło: 1000007340

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 18.05.2026, 21:29:50 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: Kupowałem w tamtym roku, na mnie siedzą jak wściekłe, czuję je od siebie kilka dobrych godzin
  • Odpowiedz
kubas_782
kubas_782
kubas_782
15.05.2026, 15:44:12
  • 7
Zamówiłem tego dziada wczoraj. Jutro w paczkomacie. Jestem w nim absolutnie zakochany. Najlepsza mandarynka w perfumach. Do wyboru był jeszcze Terre D’Hermes Eau Givree ale w te lato wybieram się do Włoch więc Aqua Di Parma wygrała.
#perfumy
kubas_782 - Zamówiłem tego dziada wczoraj. Jutro w paczkomacie. Jestem w nim absolutn...

źródło: IMG_3208

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 15.05.2026, 15:51:25 via Wykop
  • 0
@kubas_782: Chciałem kiedyś kupić, da się wyczuć tą mandadynke?
  • Odpowiedz
c_39
c_39 15.05.2026, 16:16:36 via Wykop
  • 0
@anomaly_: Co gdzie taka okazja
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Prawica Lewica

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.02.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking