@Ernis21: Może nie sushi, ale ja tam czuję cukierkową pomarańczę, ten zapach jest cienki jak d--a węża a wyrósł na jakieś opus magnum perfumiarstwa czego totalnie nie rozumiem xD
@khetar: Porównując Vibrato do wszystkich klonów jakie znam czyli: Regent, Majesty, Turathi, Rue Broca Theoreme i Aariz Arabiyat Prestige najlepiej moim zdaniem wziąć Rue Broca ze względu na cenę, każdy z nich jest spoko, ale moim zdaniem nie ma sensu płacić prawie 200 zł za Asrara, Aariz jest zapachem który trochę odbiega od całej reszty, ale tez jest ciekawy i przyjemny.
@khetar: Niekoniecznie, Majesty jak był dostępny to trzymał cenę, niektóre araby faktycznie nie spadają jakoś super nisko, ale to wyjątki. Jak znasz Turathi to daruj sobie Rue Brocę, dla mnie to ten sam zapach w innym flakonie
Kupiłem ostatnio odlewkę Bois Imperial bo chciałem sobie przypomnieć jak to pachnie i po testach chcę kupić flakon. Odlewka robiona była z refilla 150ml Batch 2025 i ma na mnie spoko parametry. Czy śmiało mogę brać nowy flakon 100ml i będzie to samo? Czy lepiej wziąć refill 150ml? Coś mi się tu przewinęło że komuś parametry lepiej grały z refilla niż z flakonu. Pomóżcie bo chcę zamówić ( ͡°͜
Dołączam się do wczorajszych podziękowań i polecajek dla tagowiczów @c_39 i @Ernis21 - szybkie deale, gratisiki też się znalazły, no żyć nie umierać :D
Rabanne 1 Million Lucky 98/100 ml - 180 PLN Dolce & Gabbana The One EDP - 140/150 ml - 220 PLN (Tester, brak pudelka) Versace Pour Homme - myślę, że 65-70
@vladi_putin: Nie jest to mocarz, ale przy oversprayu te 6 do 8h wytrzyma, projekcja raczej intymna, przez pierwszą godzinę będzie czuć solidnie, potem raczej bliżej skóry
@paweu87: No właśnie tak za mną coś chodzi od tej marki, myślałem też nad Ingenious Ginger, bo bardzo lubię DNA, ale z drugiej strony już trochę dużo używałem jego klonów. Masz może porównanie jak wypada ten Pacific w porównaniu do chociażby Acqua Di Gio? Akurat parametry ludzie opisują jako słabe, ale to jestem akurat w stanie przeboleć jeżeli zapach jest ładny
@pomelobezkaca2: Czasem jest tak, że jak wąchasz pierwszy raz jakieś perfumy to czujesz tam cuda niewidy a potem przestajesz to czuć, miałem tak nie raz z różnymi zapachami.
Zamówiłem tego dziada wczoraj. Jutro w paczkomacie. Jestem w nim absolutnie zakochany. Najlepsza mandarynka w perfumach. Do wyboru był jeszcze Terre D’Hermes Eau Givree ale w te lato wybieram się do Włoch więc Aqua Di Parma wygrała. #perfumy
#perfumy