Wpis z mikrobloga

@Sprus: W zasadzie każde pytanie mógłbym skontrować - to co PiS zrobił, żeby naprawić błędy PO w tych kwestiach? Co z wyruchaniem każdego na odliczeniach składki zdrowotnej w polskim ładzie?
  • Odpowiedz
A jak tam VAT podniesiony o 1% WYJĄTKOWO tylko na 1 rok jakieś 12 lat temu?


@Sprus: nie wiem, zapytaj pisiorów, bo oni go regularnie co 3 lata znowu podnoszą.
  • Odpowiedz
@Mintaa: wystarczyło ogarniać jakieś biuro studenckie pośrednictwa pracy, a nie j---ć w szkole językowej archibald przebranym za Szkota za 5 zł xD kto bardziej ogarniety tak robił. Np na promocjach marki płacili najwięcej. Jak ktoś był mułem to rozdawał gazetę przy metrze, ale dalej takim mułem jest xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anzelmbohatyrowicz: podwyższenie wieku emerytalnego to dobra decyzja dla podtrzymania zusu, ale obiektywnie raczej nie najlepsza, bo ZUS będzie co roku miał się coraz gorzej i możliwe są dwie drogi - szybciej zacząć odkładać lub później przejść na emeryturę.

A no, sześciolatki to też pomysł platformy, który był niewypałem - w jednej klasie znalazły się dzieci, które dzieliło 23 miesiące.
Potem ofc pis postanowił to drugi raz odwrócić i jeszcze gimnazjum zlikwidować, co zrobiło jeszcze większy cyrk XD
Co do reszty to może i racja, ja tam wielkich miast nie znam. Ale na wiem, jak w małym mieście było słabo z pracą w 2014, bo akurat ktoś w rodzinie wtedy jej szukał. Nie przyjmowali nawet do fabryk na produkcję, gdzie dwa lata później już uczniów naganiali na weekendy.
I nie, to nie była żadna zasługa pisu, b--ń Boże. Po prostu nie można udawać, że póki pisu nie było to było super, a jak przyszedł, to nagle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Vedar: zdecydowanie najlepszy czas. Wiadomo, że 2007-2008 to naprawianie po PiSie. 2008-2012 to największy kryzys od wielu lat na całym świecie, ale Polska i tak wyszła relatywnie obronną ręką dzięki rozsądnej polityce. Później 2012-2014 to okres wzrostu i mądrej polityki. A 2014-2015 to atak PiSowskich mediów na politykę ciepłej wody w kranie i rozsądnej polityki zagranicznej, gdzie układaliśmy się z każdym dla obopólnej korzyści. Tępaki uwierzyły, że trzeba wstać z
  • Odpowiedz
@Vedar 2012, po maturach 8,5 brutto. 1,3 k na rękę za miesiąc bez dnia urlopu. Paczka fajek 11 PLN, p--o 2,5, w---a 20, pierś kurczaka 13-16. No życie jak w Madrycie... Teraz za to samo jest 3-3,5 k do łapy.
  • Odpowiedz