Wpis z mikrobloga

Przyzwoity ryż, owszem


@MaciejPN: To jest dieta czokoszokowa. Ryż i makaron nie mogą być przyzwoite. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Biedronce makaron jest za 6 zł/kg, a ryż za 3,69 zł/kg. Specjalnie zainstalowałem Glovo by zweryfikować dane kolegi, o których niżej.

sprawdziłem aktualne ceny na Glovo. Proszę państwa, mamy deflację ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kropek00: Pod warunkiem, że ceny z 2021 roku
@Paczek_w_masle:
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za
@ZygmnuntIgthorn: Jak to ktoś dał ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież to standardowa zagrywka zwiększyć cenę wszystkiego bo mało kto i tak patrzy na cenę tego co wkłada do koszyka.

Gdyby było tak źle to nie widział bym codziennie pod supermarketami tłumów ludzi z pełnymi wózkami
@FaterAnona: W Lidlu przed Nowym Rokiem bułka poznańska xxl kosztowała właśnie 69 groszy, ale to już jest taka standardowa bułka, nie wersja mini, jak kajzerka.

Ogólnie to polecam przyjrzeć się cenom w sklepach typu Lidl czy Biedronka, z których taki bohater czokoszokowej pasty mógłby brać artykuły, ceny spożywki w necie są często mocno przesadzone (szczególnie alkoholi - zawsze jak sprawdzam to wychodzi mi, że sklepy sprzedają je wręcz po kosztach).