Aktywne Wpisy
WiecznyBak_79 +90
Siema mirasy
Uratujcie moje studencką dupę, potrzebuje jeszcze minium 40 ludzi do mojej ankiety, która będzie mi potrzebna do licencjatu. Sprawa o tyle pilna że zostało mi tylko opis analizy w licencjacie i wstęp/zakończenie. Aby nie było, że tylko chce to od siebie dam dla wylosowanej osoby która dała plusa bliczka na kebsika + colcke/ malboraska.
Z góry dziękuje <3
https://forms.gle/RdwdVbqjxKHteTc29
#studia #studbaza #lodz #pracalicencjacka
Uratujcie moje studencką dupę, potrzebuje jeszcze minium 40 ludzi do mojej ankiety, która będzie mi potrzebna do licencjatu. Sprawa o tyle pilna że zostało mi tylko opis analizy w licencjacie i wstęp/zakończenie. Aby nie było, że tylko chce to od siebie dam dla wylosowanej osoby która dała plusa bliczka na kebsika + colcke/ malboraska.
Z góry dziękuje <3
https://forms.gle/RdwdVbqjxKHteTc29
#studia #studbaza #lodz #pracalicencjacka

ChlopoRobotnik2137 +186
Leżę se w gnieździe i myśle co robić w akompaniamencie kropli deszczu uderzającego o tarp ( ಠ_ಠ)
#zlomkiemprzezswiat
#zlomkiemprzezswiat
źródło: image_picker_2585A658-FB14-4299-8D63-B74EBC0C080E-817-00000012E8007B1A
Pobierz




https://www.reddit.com/r/Polska/comments/pqrqyd/indeks_czokoszok%C3%B3w/
#gielda #ekonomia #czokoszoki
źródło: comment_1641908482x8I6mlzjxLY8k1eYS2njS8.jpg
Pobierzźródło: comment_1641919877LgFFYzZ6WErWsaEedwifVU.jpg
Pobierz@MaciejPN: To jest dieta czokoszokowa. Ryż i makaron nie mogą być przyzwoite. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Biedronce makaron jest za 6 zł/kg, a ryż za 3,69 zł/kg. Specjalnie zainstalowałem Glovo by zweryfikować dane kolegi, o których niżej.
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.
Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.
Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem
@FaterAnona: Przecież kajzerki w marketach to koszt 30-40 groszy, a i większe bułki to jakieś 70 groszy.
Ceny kajzerek z internetu:
https://e-szop24.pl/produkt,11445,Bulka-kajzerka-1-szt.html 50gr
https://www.delikatesy.bochnia.pl/pl/p/Bulka-kajzerka-szt/5087 69gr
Gdyby było tak źle to nie widział bym codziennie pod supermarketami tłumów ludzi z pełnymi wózkami