Wpis z mikrobloga

Podsumowanie z ruszania się w 2021. Udało się:
- 9 rok z rzędu każdego dnia bez wyjątku wyjść na rower lub pobiegać,
- 12 półmaratonów, po jednym w każdym miesiącu,
- 69x69 powiększyć kwadrat w #kwadraty,
- wskoczyć na pierwsze miejsce w .
W sumie nic wiele i nic ciekawego, mało km, żadnego grubego ultra, wykańczanie mieszkania zajęło trochę czasu przez co też nie pyknął Eurotrip, ale już wiadomo, że w 2022 jedziemy do Szwajcarii, więc ten Eurotrip powinien się udać. Kwadraty zajmują sporo więcej czasu niż normalne jazdy (wolniej, ujeby, nawrotki, dojazdy/powroty pociągiem), więc nieco zmienia się "struktura" aktywności. Stay tuned!

#rower #bieganie #metaxynarowerze
metaxy - Podsumowanie z ruszania się w 2021. Udało się:
- 9 rok z rzędu każdego dnia...

źródło: comment_1641801135uCnZ9pTyGPUpCSIIOgDvE9.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
cholera wie, bo nie jeżdżę już z 4 lata z pulsometrem.


@metaxy: mozna znac przyczyne? po prostu za duzo gadzetow na okolo czy inny powod? ;)
  • Odpowiedz
A jak się regenerujesz? Dieta ile kcal. Kurde nie chcesz zrobić jakiegoś AMA :)


@thebearded0ne: rozciągam się i to tyle z mojego dbania o siebie. Dieta nie istnieje, jem wszystko i ile mam ochotę. Na AMA nie będzie chętnych. Na Wypoku #rower już dawno nie jest przesadnie popularny.

Nie myślałeś o stworzeniu FAQ? xD


@Wycu91: eee i tak by mało kto przeczytał. Mogę ludziom odpisywać, nie
  • Odpowiedz
dzik ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kaczoor: powtórzę się ale: dzik to jest Pan Piłkarz. Ja to jestem gość co sobie kręci na rowerku.

halo, opie, czy Ty jesteś normalny? :D


@Arxas: Mam szczerą nadzieję, że nie. Normalne jest nudne.
  • Odpowiedz
dzik ( ͡º ͜ʖ͡º)

powtórzę się ale: dzik to jest Pan Piłkarz. Ja to jestem gość co sobie kręci na rowerku.


@metaxy Pan Piłkarz to dzik narodowy, a ty jesteś nasz dzik wykopowy
  • Odpowiedz
O dystansach juz nie wspomne, bo w ogole niszczysz system!

@misthunt3r: w tamtym roku było ponad 30k km, więc ten rok słabiutki. No, ale gdzieś trzeba mieszkać, więc wykończenie mieszkania wyjęło mi większość najlepszej części sezonu. Marzec był najbardziej rowerowym miesiącem przez to.
  • Odpowiedz
To jak wg Ciebie wyglada ten lekki dzień?


@thebearded0ne: wczoraj przebiegłem półmaraton dzień zaliczony, dziś np. byłem oddać krew. Zrobiłem rowerkiem 14km, dzień zaliczony. Jak pójdę się przebiec 5km też dzień zaliczony. Jak miałem wypadek i rękę na temblaku to zrobiłem 2km po osiedlu i też dzień zaliczony. Chodzi o to, żeby ruszyć dupę na zewnątrz, niekoniecznie się tyrać. A tyrać się też tyram, bo mam choćby 2 x 1000km
  • Odpowiedz
mozna znac przyczyne? po prostu za duzo gadzetow na okolo czy inny powod? ;)


@westu: zepsuł mi się, nie chciało mi się kupić kolejnego i tak leci kolejny rok. Więc prozaiczny powód do bólu.

do przed chwila myslalem ze jeżdżę dość dużo i często. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kakaraper: grunt, że jeździsz, nie każdy musi sobie życie ustawiać pod rower jak ja. Może
  • Odpowiedz
Jedynie jestem dumny z moich podjazdow,


@krzyzakp: bardzo ładnie, ja w tym roku biednie z podjazdami, bo kwadraty są głównie po płaskim, bo i Polska płaska.

Jak bedziesz Szwajcarie planowal to dawaj znac!


@krzyzakp: jasne, jasne. Będziemy chyba 11 dni w Innertkirchen. Do i powrót będę jechał pewnie z @fenter i @rozpa ale nie wiadomo, czy w obie strony z nimi, czy może jedną sam. To
  • Odpowiedz
terminator, nie mogę uwierzyć, że tacy ludzie jeszcze mają nogi :O, mi by już chyba dawno odpadły - ogromny szacunek!!


@Ulyssos: byś się zdziwił. Wystarczy się rozciągać + jakiś tam fitness i nawet brak problemów ze zdrówkiem.

Pan Piłkarz to dzik narodowy, a ty jesteś nasz dzik wykopowy


@kaczoor: podoba mi się to rozróżnienie!
  • Odpowiedz
szacun, szczegolnie za pierwszy podpunkt! Ja od jakiegos czasu jestem czlowiekiem wymowka


@misthunt3r: Mnie metaxy zainspirował do codziennej aktywności i też mi się udało w 2021 :) z małą różnicą, że nie wchodzi mi bieganie więc jak nie rower to szukam sobie innego zajęcia, basen, kajaki, długie spacery w jakieś dzikie rejony i polowanie na https://squadrats.com jakakolwiek dłuższa aktywność fizyczna.

Moja rada na lenia - jeżeli masz chociaż trochę motywacji
  • Odpowiedz
@metaxy: Bedzie okazja nadrobic w CH. Zakladam ze macie w planach tez troche przeleczy porobic? Chetnie bym sie pisal na jakies, ale raczej w weekend, bo urlopu szkoda.. No chyba ze akurat tez bede na urlopie (jakos poczatek sierpnia tydzien i potem ostatni sierpnia +2 wrzesnia), to moze sie uda tez zgrac w tygodniu.. Generalnie podjazdow Wam nie zabraknie! Polecam Liechtenstein, male, ale cholernie strome, przyklad ponizej ;)
Innertkirchen super
krzyzakp - @metaxy: Bedzie okazja nadrobic w CH. Zakladam ze macie w planach tez troc...

źródło: comment_1641812352LO5clOWxNf5F4KJ50rfOX8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dybligliniaczek: Squadrats to dla hardkorow + tych co na plaskim mieszkaja. Sprobowalem ale nie bylo opcji - za duzo tych kwadracikow do zaliczania, a do tego czesc z nich to nawet nie tyle ze ujebow nie ma do nich, ale ogolnie sie dostac nie da, bo albo stromo w cholere albo piarzyska takie, ze szkoda ryzykowac nawet..
Ale spoko, u mnie problemem sa nawet kwadraty czasem, ze trzeba robic 8h
  • Odpowiedz