Wpis z mikrobloga

Podsumowanie z ruszania się w 2021. Udało się:
- 9 rok z rzędu każdego dnia bez wyjątku wyjść na rower lub pobiegać,
- 12 półmaratonów, po jednym w każdym miesiącu,
- 69x69 powiększyć kwadrat w #kwadraty,
- wskoczyć na pierwsze miejsce w .
W sumie nic wiele i nic ciekawego, mało km, żadnego grubego ultra, wykańczanie mieszkania zajęło trochę czasu przez co też nie pyknął Eurotrip, ale już wiadomo, że w 2022 jedziemy do Szwajcarii, więc ten Eurotrip powinien się udać. Kwadraty zajmują sporo więcej czasu niż normalne jazdy (wolniej, ujeby, nawrotki, dojazdy/powroty pociągiem), więc nieco zmienia się "struktura" aktywności. Stay tuned!

#rower #bieganie #metaxynarowerze
metaxy - Podsumowanie z ruszania się w 2021. Udało się:
- 9 rok z rzędu każdego dnia...

źródło: comment_1641801135uCnZ9pTyGPUpCSIIOgDvE9.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
jakos poczatek sierpnia tydzien


@krzyzakp: 6-15 sierpnia w Innerkirchen. Więc start z Polski gdzieś pod koniec lipca. Mamy w planie zarówno jeżdżenie jak i chodzienie. W Luksemburgu byłem 2 lata temu u @Im_from_alaska fajne miejsce. Może i w tym roku uda się uderzyć tam szczególnie jakbym odwiedzał @krabat w okolicy Saarbrücken. Lichtenstein do zaliczenia, bo nie byłem nigdy. Jak Ci się uda zgrać urlop, to zapraszam serdecznie.
  • Odpowiedz
- wskoczyć na pierwsze miejsce w .


@metaxy: kurła oczywiście Wykop do dziś nie ogarnął poprawnie UTF-8 więc miały być czerwone kwadraty, ale wycięło...
  • Odpowiedz
potem czlowiek kupuje 4 letni rower od takiego typa, który ma na blacie przejechane 100k kilometrów xD


@quizonmyface: w tym roku na BH Fusion zrobiłem 100 tys. km i 200 tys. km ogółem.
  • Odpowiedz
Udało się jednak ogarnąć ten ślady na veloviewer,


@SnikerS89: okazuje się, że jak wejdziesz w aktywność to jej dokładność jest poprawiana, ale rysowana jest nadal uproszczona wersja (co jest mylące). Nie chciało mi się wszystkich klikać, więc na VV mam mniej niż na SQ/SH ale wystarczajaco dokładnie, żeby wskoczyć na rideeverytile do klasyfikacji. Tylko nie wiem czemu nie mam nic w średniej trudnosci kwadratów (jest na RET w krajowych rankingach).
  • Odpowiedz
@kakaraper: Endurace 7 Al Discs (ostatnie akurat widac na foto).

@metaxy: Urlopu raczej pod Was nie bede ustawial, bo tak pod obcych facetow z internetu to no.. Nie wiadomo kto tam siedzi po drugiej stronie (ʘʘ) A na serio - juz z rozowa musialem 3tygodnie zgrac na koniec sierpnia wlasnie. A poczatek to wstepny plan zrobic 2 dlugie trasy na 4tys plus - taki
  • Odpowiedz
@metaxy: Ło #!$%@?, przez prawie 3300 dni codziennie? Bestia jesteś!
Kiedyś pływałem po 2h pon-pt i czasem sobota, to ten dzień/dwa przerwy mnie bardzo cieszyły :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ło #!$%@?, przez prawie 3300 dni codziennie? Bestia jesteś!

@piterkop: no jakoś tak wyszło. Póki się nie połamię poważnie mam nadzieję to kontynuować.

@roszej: tak w całym życiu to już ponad 200 tys. Tzn przez 9 ostatnich lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tymi kropkami to zawstydziłeś niejednego programistę w commitach na githubie xD

@tellet: za to ja mogę się wstydzić za swoje kropki na Githubie.

Jest gdzies wyjasnienie o co chodzi z tymi #kwadraty ? no i szacun ofc

@mirasKo-Kalwario: a wejdź proszę w tag i tam jest opis. Ogólnie cały świat jest podzielony na kwadraciki około 1.5x1.5km. I zalicza się je odwiedzając siła własnych mięśni. Rower, bieganie,
  • Odpowiedz