Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A może tak zrezygnować z wyścigu na rynku matrymonialnym? Ale jeśli nie laski to na czym innym się skupić? Uzależniłem swoje szczęście i poczucie wartości od posiadania dziewczyny - a że żadna nawet nie chce się umówić to jestem nieszcześliwy. Najwięcej kasy wydaje na alkohol. Piję prawie codziennie po pracy. Tylko wtedy zapominam o całym świecie i na moment jest fajnie ale jestem już tym trybem życia zmęczony - zmęczenie, senność, ból głowy, zgaga. Po dłuższym okresie jestem dętka. Ale bez tego wraca samotność, brak celu, poczucie pustki. Co innego mogę robić popołudniu/wieczorami? Ile można oglądać tego youtube'a.. przecież nie będę leżał na łóżku i patrzył w sufit. Mogę wyjść na spacer ale zaraz wrócę i znów cztery ściany. Łatwo mówić żeby robić swoje gdy masz wokół siebie znajomych. Jak funkcjonować jako samotnik żeby mieć coś od tego życia? Jak funkcjonować bez kobiety? Bez znajomych?

#samotnosc #feels #smutek #depresja #alkohol #alkoholizm #przegryw #blackpill #rozwojosobisty #rozwoj #tfwnogf #zalesie #doomer #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61daa3857cb451000c16f2d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
A może tak zrezygnować z wyścigu na...

źródło: comment_1641724805jfwrEAHFiN0yFbJf2MczIt.jpg

Pobierz
  • 12