Wpis z mikrobloga

no to storna konfliktu czy co tam widzisz w swojej interpretacji, centrysta w opisie było dość wyraźnym sugerowaniem parti lub jej bojówki w konflikcie


@simotrololo: To może ja ci napiszę o co w tym chodzi. Dwie strony się kłócą, w tym wypadku tylko jedna ma rację chociaż nieważne która (nie zakładamy, że jakaś strona jest całkowicie nieomylna). Symetrysta wyciąga sobie średnią prawdę z dupy bo "prawda zawsze leży po środku" -
@Kryspin013 no tak, świat jest zero jedynkowy, zapomniałem. Np. Istnieje tylko aborcja na żądanie albo całkowity zakaz, nic po środku, jak ktoś nie popiera PiS to musi popierać PO itd.
Według mnie znacznie częściej prawda jednak będzie po środku więc w kontekście politycznym powiedziałbym, że się nie zgadzam z tym zdaniem "mimo, że #!$%@? nigdy tam nie leży xD"
@Kryspin013: #!$%@? trollujesz koleś XD Poglądy polityczne mogą być budowane na opiniach, światopoglądzie, przeżyciach, FAKTACH. To, że jest się centrystą to nie oznacza, że przyjmuje się połowę faktu albo uważasz, że tylko połowa racji ma prawica, a drugą lewica, tylko raz zgadzasz się ze stroną lewą, raz z prawą albo obiema w części.
no tak, świat jest zero jedynkowy, zapomniałem. Np. Istnieje tylko aborcja na żądanie albo całkowity zakaz, nic po środku, jak ktoś nie popiera PiS to musi popierać PO itd.


@simotrololo: no ale to ty napisałeś coś o aborcji. Ja ci dałem jasny przykład robienia polityki na straszeniu 5G i drugiej stronie, która opiera się o naukowe fakty na temat 5G więc nie rób fikołków xD

To, że jest się centrystą to