Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich...
Poszukuję osób które zostały oszukane przez @mickpl . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że rynek mieszkaniowy w 2020r się załamie. Zamiast zdecydować się na kredyt hipoteczny, wynajmowałem . Wydałem od tamtej pory na wynajem łącznie 50 tys … Od tamtego czasu ceny nieruchomości i remontów wystrzeliły tak, że obecnie nie mam już szans na kredyt na wymarzone mieszkanie. Co gorsza, właściciel mieszkania wypowiedział nam umowę najmu, bo bez jego zgody powiesiliśmy tv na ścianie. Musimy się przeprowadzić, a nasz mały Pawełek będzie musiał znaleźć nowych kolegów.
Teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...
#mieszkanie #nieruchomosci #afera #kredythipoteczny #ekonomia
  • 18
@Zacollinho: b8 oczywiście, ale trzeba było ładować po same kule w 2020, ciekawe co byś teraz mówił.

Ja też chciałem wziąć kredyt w 2021, ale uznałem że najpierw zwiększę zarobki. No to zwiększyłem prawie dwukrotnie i teraz mogę się zacząć rozglądać za kredytem, choć w sumie wynajem jest tańszy.
Poszukuję osób które zostały oszukane przez @mickpl . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że rynek mieszkaniowy w 2020r się załamie.


@Zacollinho: spokojnie, @pastibox twierdzi że już jutro będzie taniej. Może nie o 50% ale z 30% na pewno. A wykończenie mieszkania? Toż to tylko wzrost o 30% w ciągu roku, co za różnica czy to 120k w 2020 czy 170k w 2022. Pamiętaj, wynajem się opłaca! Lepiej płacić Januszowi 2500 niż
@pastibox: Ciebie nie uwiera mieszkanie i ratka. Masz spokojne życie, nie kupuj mieszkania, będziesz szczęśliwy i wolny jak teraz. Nie ryzykuj, nie kupuj, dobrze Ci radzę. Napisałem na pw. Podciągniemy to pod doradztwo inwestycyjne. Ja kupiłem dolara po 4,19 jak mówił, że przebije 4,20 i to the moon. Dzisiaj jest 4,01
@prerogatywa: Ale co to ma wspólnego z "zwiększeniem zarobków"?

teraz bym miał problem ze spłacaniem tego

Przecież zarobki zwiększyłeś prawie dwukrotnie, kredytu nie da się dostać na 100% zarobków (maksymalnie chyba jest 50%) więc w jaki niby sposób? Nawet jak rata wzrosła by 2 krotnie, to i tak stanowiłoby to taki sam % twoich zarobków jak przed tym "zwiększeniem".
@Fidel1: na to pytanie tak?

No to odpowiedziałem, zdawałem sobie sprawę, że mogą podnieść stopy i jak wezmę kredyt przy zerowych stopach to może wzrosnąć rata i nie dam rady tego spłacać przy takich zarobkach