Wpis z mikrobloga

  • 219
#kredythipoteczny #nieruchomosci #finanse
Jestem ciekawy gdzie mieszkają ci wszyscy co tak cisną po nas, ludziach którzy mają kredyty na mieszkania? Albo skąd wzięli pieniądze na mieszkania? Bo widzę, że większość nie może przeboleć i każe kredytobiorcom pampersy zakładać itp. No muszę mieć gdzie mieszkać, ale lepiej mi spłacać kredyt za swoje mieszkanie niż płacić za wynajem.
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maver87 Mnie najbardziej rozwala argument, że topnieją im oszczędności. Ludziom którzy z-------a notorycznie gorące, żeby dostać piracki link do jakiejś pato gali za 20 zł, albo żebraja o smycze czy inne kubki xd

Polecam nie traktować wykopu serio to już dawno nie jest miejsce które można brać na poważnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Ravciu właściciel się zdziwi wtedy jak mu najemcy uciekną i nie znajdzie innych, ceny najmu w wwa maleją zamiast rosnąć xD
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew: Kupiles mieszkanie za gotówkę? Zdajesz sobie sprawę że odkładając 5 tys rocznie, nawet pokonując inflację w obecnym czasie w dużym mieście musisz w tej sposób odkładać 10 lat? Po co płacić 10 lat gdzieś za wynajem jak możesz płacić w tym czasie swoją ratę?
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, że przez czas kiedy ludzie spłacali swoje kredyty to ceny mieszkań poszybowały w górę. Moje mieszkanie w ciągu 7 lat podrożało o 120 procent. Więc gdybym nawet ciułał na nie kasę i nie kupił wcześniej na kredyt to teraz i tak by nie było mnie stać na jego zakup. Raty były niższe przez kilka lat teraz poszły 200 zł w górę. Nawet jak pójdą o 500 to tak jak ktoś napisał
  • Odpowiedz
@Maver87: osoboscie mam beke z tych wszystkich gowno inwestorów, ktorzy kupowali nieruchomości posilkujac sie kredytem, BO NA NICZYM INNYM SIE NIE ZNAJA, nie potrafia inwesotwac na gieldzie, w obligacje, waluty, krypto, A PRZEDZEWSZYSTKIM NIE INWESTUJĄ W SIEBIE, nie otwieraja wlasnych biznesow, nie podnosza kwalifikacji.

LUDZIE SONDUJĄ LEPIEJ RYNEK UZYWANYCH SAMOCHODOW NIZ NIERUCHOMOŚCI, "wibor sribor, panie co mnie to interesuje, dawaj pod maksymalna zdolosc kredytowa, przeciez nieruchomosci zawsze rosna, a rata
  • Odpowiedz
@4rtu to najlepiej kupić slums bo się wykopek przyczepi. Kredyciarze tochociaz osoby pracujące a nie siedzące na socjalu darmozjady które są tak chętnie hejtowane (słusznie z resztą)
  • Odpowiedz
Kupiles mieszkanie za gotówkę? Zdajesz sobie sprawę że odkładając 5 tys rocznie, nawet pokonując inflację w obecnym czasie w dużym mieście musisz w tej sposób odkładać 10 lat? Po co płacić 10 lat gdzieś za wynajem jak możesz płacić w tym czasie swoją ratę?

Jeszcze nie kupiłem troche brakuje na przyzwoite mieszkanie w centrum Warszawy, ale w przeciągu 2 lat raczej będzie mnie stać. A z tym co napisałes że odkladać 5
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew ooo aleś mnie obraził xD

Rozumiem, że w tych czasach pozowanie w necie na lepszego niż się jest w rzeczywistości to moda, a w zasadzie potrzeba ale rzeczywistość to inna para kaloszy,zawsze wraca.

Z fartem.
  • Odpowiedz
Chyba ci się coś p------o ekonomisto.


@Stragan: Pisząc w taki sposób do kogoś udowadniasz jedynie, że jesteś zwykłym chamem. Ale schodząc na chwilę do Twojego poziomu - nie, nie "p------o mi się", to banki komercyjne odpowiadają za kreację nowego pieniądza w gospodarce za pomocą akcji kredytowej, a podaż pieniądza ma bezpośredni wpływ na inflację.
  • Odpowiedz