Wpis z mikrobloga

  • 219
#kredythipoteczny #nieruchomosci #finanse
Jestem ciekawy gdzie mieszkają ci wszyscy co tak cisną po nas, ludziach którzy mają kredyty na mieszkania? Albo skąd wzięli pieniądze na mieszkania? Bo widzę, że większość nie może przeboleć i każe kredytobiorcom pampersy zakładać itp. No muszę mieć gdzie mieszkać, ale lepiej mi spłacać kredyt za swoje mieszkanie niż płacić za wynajem.
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maver87: No cóż taka mentalność naszego narodu, że najbardziej cieszy niepowodzenie u innej osoby. Ja 4 lata temu uznałem, że opuszczam dom rodzinny. Miałem do wyboru wynajem za ok 1200zł lub kupno na kredyt małego mieszkania 34m za 150tys. Zdecydowałem sie na kupno, raty zmienne malejące. Pierwsze miesiące raty były wyższe ok 1500zł a później zmalały do kwoty 680zł. W międzyczasie po 3 latach zrobiłem refinansowanie zmieniając bank na lepszych
  • Odpowiedz
Trzeba po prostu zarabiać żeby było stać na

mieszkanie za gotówke


90% ludzi nie miałaby gdzie mieszkać.

Bo większosc ludzi jest leniwa i głupia, to skąd mają wziąść pieniądze na zakup za gotówke
@Cumulonimbus:
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Supernatural gdybyś wtedy nie kupił to teraz nie miałbyś nic a dalej byś co miesiąc wyskakiwał z kasy dla kogoś kto to wynajmuje i już pewnie nie 1200 a z 1800
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew nie ma rynku tyle ofert pracy za takie pieniądze aby w rozsądnym czasie odłożyć gotówkę na zakup mieszkania.

Gdyby wszyscy byli asami w programowaniu to płaciliby za to gorzej jak na kasie w biedrze.
  • Odpowiedz
oszczędzać i gdzie mieszkać?


@Maver87: Gdyby kredyciarze nie byli tak zaślepieni że "trzeba brać byle co byle było, bo straszą że zaraz nie będzie", to by ceny mieszkań były w tej chwili niższe o minimum 30%, bo nie zaprosiliby spekuły do tego żeby ich wyruchali zmuszając do brania kredytów po same j---a w panice za c---a warte klitki w których nawet kurom ledwo by przystało żyć niekiedy. Wasze kredyty poszły
  • Odpowiedz
nie ma rynku tyle ofert pracy za takie pieniądze aby w rozsądnym czasie odłożyć gotówkę na zakup mieszkania.

Pracując na etacie to na pewno będzie ciężko kupić mieszkanie. Trzeba kombinować jak zarabiać samemu
@Cumulonimbus:
  • Odpowiedz
@BrettyGood: co? xD inflacja od kredytów hipotecznych? xD przecież kredyt hipoteczny nie jest na przeżarcie w Biedronce, tylko ma realną wartość w postaci nieruchomości. Chyba ci się coś p------o ekonomisto.
  • Odpowiedz
@Glodny_Lewpół bani to masz gównem wypchane. Wystarczy wejść na twój profil. Jak mawia klasyk: mamę oszukasz, tatę oszukasz, przyjaciela oszukasz, ale życia nie oszukasz. Kladz się spać bo jutro szkoła, jak się będziesz dobrze uczył to może w kilka lat pół bańki zarobisz.
  • Odpowiedz