Wpis z mikrobloga

Jak już szukać szybkiego hatchbaka to #!$%@? Yaris GR


@MZ23: To ciągle jest obsrany yaris który przeciętnej osobie kojarzy się z babą-korpodronem robiącą za 3k, 15 rok, u tej samej grażyny i zajebistym silnikiem o mocy 67KM

Poza tym dla wykopków każdy tuning jest wieśniacki, chyba że robi RWB czy ktoś inny sławny to trzepanie pod to wyskakuje poza skalę (a to że ich "projekty" często są jeszcze większym gównem
  • Odpowiedz
@Jin: weźmy coś podobnego do golfa i w podobnych mocach - jest meganka rs z cipka na masce, jest fokus st ale nie każda morda pasuje do osranego forda i morza plastiku, jest hąda ale kto by dolewał oliwy i zmieniał skrzynie w civicu.

Każde auto można tak ośmieszyć. A golf się jednak jakoś broni.
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to, że oni te golfy traktują jak jakieś Lambo, nikt normalny nie robi randomowej sesji zdjęciowej Golfowi xD Przecież Golf urodą jest na poziomie śmierciarki xD
  • Odpowiedz
  • 0
@LuxEtClamabunt

"Najśmieszniejsze jest to, że oni te golfy traktują jak jakieś Lambo, nikt normalny nie robi randomowej sesji zdjęciowej Golfowi xD Przecież Golf urodą jest na poziomie śmierciarki xD"


Jeżdżąc priusem z 2003 hejtujesz golfa z 2021 za 250k który dobrze wygląda, niezła odklejka XDDDDD Jak golf jest urody śmieciarki, to nie wiem już jak nazwać Priusa XD
Czartu - @LuxEtClamabunt 
 "Najśmieszniejsze jest to, że oni te golfy traktują jak ja...

źródło: comment_1641341037ES6KRbRqNt03yni9Q5N0hE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jeżdżąc priusem z 2003 hejtujesz golfa z 2021 za 250k który dobrze wygląda, niezła odklejka XDDDDD Jak golf jest urody śmieciarki, to nie wiem już jak nazwać Priusa XD


@Czartu: no i co z tego? Czy ja gdziekolwiek powiedziałem, ze auto którym ja jeżdżę jest lepsze? Też jest brzydkie. Gdybym był bogatszy to bym go nie kupił, ale kupiłem takie bo jest ultra tanie w eksploatacji, jak sie coś #!$%@?
  • Odpowiedz
@lsrrdc:

Jeszcze raz. Nie mówię, że Golf jest zły, tylko wizualnie nudny.
Jedyny interesujący Golf to Karman Golf 1 kabrio w fioletowym kolorze.
  • Odpowiedz
@czapla77: czekaj czekaj, zaraz zaraz... czy wy mi chcecie powiedzieć, że te kamery tam są nie po to aby odpowiednie służby dostawały informację o zaistniałych sytuacjach i od razy natychmiast reagowały, a po to aby wrzucać śmieszne filmiki na YouTube? ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)


@Lapidarny: nawet na wideo widać zgarnięcia
  • Odpowiedz