Wpis z mikrobloga

@Hershel:

Źle mnie zrozumiałeś. Ja lubię VW i szybkie Golfy - R nawet chętnie bym sobie sprawił. Ale nie obracałbym się za nim po zaparkowaniu bo nie ma za czym.
  • Odpowiedz
@Hershel: to już tylko pokazuje glupote użytkowników tych aut, kupować golfa za 250k xD. No ale #!$%@? w to przecież najważniejsze, ze przy robieniu tych #!$%@? fotek będzie krzyczał vag life night racing kodex uuuuuu na zimnym tera
  • Odpowiedz
@czapla77: dlaczego zawsze jest tak, że najbardziej wieśniaczą ze zdjęciami i tekstami (np. nazywanie swojej fury per księżniczka albo postowanie grażyniastych memów o swoim aucie 17 razy na dobę) osoby, które mają #!$%@? takie gruzy jak golfy piątki albo audi trójki? xD Nie spotkałem się nigdy z nikim, kto sobie kupił w salonie jakiegoś hyundaia tucsona czy inną kię xceed wartą mniej więcej 10 takich golfów i robił jakieś sesje zdjęciowe
  • Odpowiedz
@Jin: zarobił, kupił, ma i mu się podoba? Czemu nie, tobie tych zdjęć nie wysyła więc? Pomińmy kwestie gdzie to robi bo chodzi o samo zdjęcie.

Poza tym jakie auto jest lepsze niż golf? Pytam serio no każde auto można tak ośmieszyć - megane rs to przecież cipka na masce i francuz, mercedes i audi to przedłużenie fiutka itd
  • Odpowiedz
@lsrrdc:

Nie lepsze (bo takich jest pewnie w ogólnym rozrachunku niewiele), tylko ładniejsze. Czyli wszystkie smukłe coupe, proporcjonalne sedany, zadziorne roadstery - pojazdy zaprojektowane by wyglądały i jeździły, pomijając kwestie praktyczne.
  • Odpowiedz