Wpis z mikrobloga

@damw: w sekcji acceptable content jest kilka perełek, które odnoszą się do tematyki/wartości nie pasujących do standardów Lego:

1. Politics and political symbols, campaigns, or movements

Można by podpiąć pod to zestaw QE, który co prawda nie jest w Ideas, ale po prostu jest i można kupić. XD

4. Alcohol in any present day situation

Tutaj powiedziałbym, że pewne elementy 21322 mogłyby nawiązywać do sytuacji z alkoholem, a jednak zestaw pojawił
Tutaj powiedziałbym, że pewne elementy 21322 mogłyby nawiązywać do sytuacji z alkoholem


@hoppek: ale te elementy były w oryginalnym "submission" czy doszły już później na etapie projektowania finalnego zestawu? Pytam bo nie chce mi się szukać :)

Czy tutaj trzeba daleko szukać? Nie, jest kuźnia, która zawiera miecze. Są piraci, w których jest pełno ostrzy, armat. Więc dlaczego takie biuro szeryfa miałoby nie wejść do sprzedaży? ( ͡° ͜ʖ
ale te elementy były w oryginalnym "submission" czy doszły już później na etapie projektowania finalnego zestawu? Pytam bo nie chce mi się szukać :)


@damw: armaty były, mieczy trudno mi się dopatrzeć, ale możliwe, że gdzieś są poukrywane na zdjęciach. A takie elementy szklane, kojarzące się z alkoholem też były.

przecież ja nic nie mówiłem o tym, że ten zestaw nie ma prawa wejść do sprzedaży.


nie twierdzę, że tak mówisz.
@l_lucky: gratuluje. Przejrzałem sobie inne zestawy do głosowania, i muszę przyznać ze twój projekt był naprawdę jednym z najlepszych, jeśli w ogóle nie najlepszy.
@hoppek: dzięki! Jestem mega szczęśliwy. To dla mnie wielkie osiągnięcie. Całość trwała 83 dni. Niestety zdaje sobie sprawę że szansę na wybór przez Lego są małe. Ale i tak jestem przeszczęsliwy dzisiaj!


@l_lucky: Jak trafi do sklepu to go kupie :D
A w jakim nakładzie średnio sprzedaje się taki zestaw?

@Van_Zavi: lego nie dzieli się takimi danymi niestety.

Ale spokojnie można założyć, że między kilkadziesiąt a kilkaset tysięcy


@damw: Zaskoczyłeś mnie teraz! Bo chciałem robić jakiś research, żeby dowiedzieć się w jakim nakładzie sprzedali się piraci. Szkoda, że nie ma takich informacji.