Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@texas-holdem: ja po prostu lubię zestawy na które można patrzeć z każdej strony :D wiem że bawialnosc jest przez to mniejsza. wydaje mi się że nie przejdzie z innych powodów. Zwłaszcza że zawsze mogą zmienić projekt i ściany usunąć
@l_lucky: Skąd wiesz że szanse są małe? Jakieś przecieki czy sam tak dedukujesz po tym ze większość zestawów odpadało? Bo jeśli po tym drugim to akurat ty masz spore szanse moim zdaniem i trzymam za ciebie kciuki w #!$%@? mocno, serio. Byli piraci, była kuźnia, odpadło studio westernowe to co teraz? No czas na ciebie w produkcji :)
@l_lucky: Poszli w tym kierunku w latach 90 i później kilka lat temu w serii The Lone Ranger. I co było złego w tych zestawach? XD Teraz też powinni wydać zestaw w klimacie dzikiego zachodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@l_lucky: Może i tak ale piratów i średniowiecze wydali a to nie są raczej grzeczne czasy. Dodatkowo w kuźni to młotków raczej się nie wykuwa :) patrząc na sety z poprzednich wyborów to powiedziałbym ze szanse są raczej większe niż mniejsze :)
@Denial94 1% to dla Ciebie mało? W grę wchodzi gruby hajs, jak zestaw byłby sprzedawany za 700zl to sobie policz ile op bez żadnego podatku dostanie za sprzedaż 10tys sztuk a to jest raczej wiecej niż bardzo prawdopodobne.