Wpis z mikrobloga

faceci chcą mieć dziewicę, bo jak spuszczą się po minucie lub wypadną słabo z innego powodu, powiedzą jej, że tak wygląda seks w rzeczywistości, być może nawet w to uwierzy :D

Obecnie jestem z kobietą kilka lat starszą. Miała więcej partnerów ode mnie. Po pierwszych kilku razach powiedziała mi, że kiedyś faktycznie było jej z kimś lepiej niż ze mną. Bardzo mnie to zabolało. Minął jakiś czas i teraz uprawiamy na prawdę
  • Odpowiedz
@la_fresa: Btw jestem absolutnie pewien że gdyby inaczej poprowadzić rozmowę to byś stwierdziła, że ludzie powinni być pod względem seksualności zbliżeni do siebie - czyli jak ktoś lubi szaleć (czyli niestabilny) to niech sobie weźmie podobna osobę itd. Tylko jednocześnie jesteś w stanie stwierdzić że spokojny gość nie ma prawa odrzucić puszczalskiej baby, duże LOL
  • Odpowiedz
@la_fresa
Wiesz, wydaje mi się, że dużej ilości ludzi raczej nie boli to, że ktoś miał więcej partnerów seksualnych, bo miał ogólnie więcej partnerów życiowych. Bardziej boli świadomość, że dziewczyna miała ONSy/hookupy. Facet ma wtedy takie poczucie, że to co on dostaje od niej i na co musi w jakiś sposób zasłużyć, ktoś wcześniej dostał jak na tacy lub samo mu to wpadło do kieszeni. Wskutek czemu czują się oni jako
  • Odpowiedz
@la_fresa: Założyłaś konto 5 dni temu i plusujesz tylko wpisy dotyczące seksu, tinderow i rozwiązłości. Dam sobie rękę uciąć że nie masz jak napisałaś niskiego przebiegu tylko jesteś singielka, która zaczęła korzystać i próbujesz sobie racjonalizować, bo nabralas wątpliwości. Czyli masz idealny przykład, że sama zapewne reklamujesz się jako stała w uczuciach wrażliwa osoba a jest jak jest ;)
  • Odpowiedz
@la_fresa: gdy idę do banku wziąć kredyt tylko na 20 lat, to bank gruntownie sprawdza moja przeszłość i zdolność kredytową, żeby nie wejść na minę, dając kredyt niewiarygodnej bądź niewypłacalnej osobie. Natomiast jak ja chce wziąć związek na całe życie, to głupie puszczalskie różowe robią cyrk, że przeszłość się nie liczy bo nie ma ona żadnego znaczenia xD przeszłość się liczy, bo kobiety się zużywają - nie fizycznie, a psychicznie.
  • Odpowiedz
W końcu wielkość piersi u kobiet widać z grubsza, przed podjęciem decyzji chcę wiedzieć, z czym mam do czynienia i czy warto.


@NieJedynaNaWykopie: To jeszcze bym dodal informacje o wygladzie brochy. Nie ma nic gorszego niż tzipsko ktore wyglada jak rozjechane zwierze z ktorego wylewaja sie wnetrznosci. Wielkie wary są obrzydliwe, a w dodatku trudniej zadbac o higiene wiec kojarza sie z syfem. Bleh.
  • Odpowiedz
Widzę, że zrobiłem coś strasznego, ale imię #p0lka i #plodnajulka pozostanie skalane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki ankiety i dyskusję prześlę lobbystom wraz z odpowiednim wnioskiem.

Poinformuję Was jakie są szanse na taką ustawę, mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może już niedługo poznacie, jaki przebieg mają p0leczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@na-pewno-nie-pinokio: Co to ma wnosić do dyskusji? Co ma do rzeczy jakie wpisy plusuje i jak długo mam konto na wykopie? Sam masz konto raptem od 3 miesięcy. Nie masz żadnych merotorycznych argumentów to stosujesz argumentum ad pesonam.
  • Odpowiedz
@la_fresa: Duża ilość partnerów świadczy o nieumiejętności kochania. Jeżeli ktoś zmienia partnera co kilka miesięcy czy co rok, to oznacza, że tam nie było miłości. Ta osoba kieruje czystą fizycznością, zwykłym pożądaniem. Gdy zaczyna maleć, to okazuje się, że się już "odkochała".
  • Odpowiedz
Co to ma wnosić do dyskusji? Co ma do rzeczy jakie wpisy plusuje i jak długo mam konto na wykopie? Sam masz konto raptem od 3 miesięcy. Nie masz żadnych merotorycznych argumentów to stosujesz argumentum ad pesonam


@la_fresa: No jak to co? To co napisalem właśnie. Że próbujesz bronić kobiet pewnego rodzaju, a sama już okazalas się nieszczera - bo próbowałaś przedstawic siebie w świetle takim, że wcale nie jesteś
  • Odpowiedz
faceci chcą mieć dziewicę, bo jak spuszczą się po minucie lub wypadną słabo z innego powodu, powiedzą jej, że tak wygląda seks w rzeczywistości, być może nawet w to uwierzy :D

Obecnie jestem z kobietą kilka lat starszą. Miała więcej partnerów ode mnie. Po pierwszych kilku razach powiedziała mi, że kiedyś faktycznie było jej z kimś lepiej niż ze mną. Bardzo mnie to zabolało. Minął jakiś czas i teraz uprawiamy na prawdę
  • Odpowiedz
@la_fresa: Cześć, pozwolę sobie włączyć do tematu i naświetlić sprawę.

Jeśli rzeczywiście masz konto od kilku dni i nie miałaś wcześniej kontaktu z sferą "pigułek", to możesz w sobie czuć "wojownika" i próbować walczyć z niewygodnymi faktami o ludzkiej (bo nie tylko kobiecej) seksualności. To jednak nie ma sensu.

Nie ma sensu podważać oczywistych faktów. Kobiecy przebieg jest piekielnie ważny dla wszystkich facetów, a niektórzy (np. chady) się do tego nie przyznają, bo pasuje im to w kwestii
  • Odpowiedz