Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Winsomeboy: brak wyobrazni jest straszny, wczoraj jakiś kretyn ustawił pudełko z tymi #!$%@? petardami mniej niż 5 metrów od bloku i wybuchały na poziomie mojego okna no #!$%@?
  • Odpowiedz
@huudyy: ogólnie byłem trochę zdziwiony, bo ojciec dziecka ~35 lat, ale typ "ciepłe kluchy" i zaskoczyło mnie, że taka bomba na szczenkę go nie poskładała. Może bijący wiedział co robi i chciał trochę wbić do głowy kilka zasad.
Jestem przeciwny przemocy, ale czasem chyba jednak trzeba. Raz w życiu jako gówniak (z 15 lat) dostałem po mordzie "należnie" i pamiętam to do dzisiaj.
  • Odpowiedz
@Winsomeboy: też jestem za zakazem używania fajerwerków, no ale... Widać po komentarzach Sebusiów, że mają ból dupy o to, że oni muszą zrobić "bum bum" by przywitać nowy rok XD
  • Odpowiedz
z roku na rok coraz bardziej jestem za likwidacją tego zwyczaju jak w Niemczech zrobili


@Winsomeboy: Dokładnie, a w następnej kolejności zakazać sprzedawania noży, bo ktoś może kogoś zadźgać, a później zakazać szklanek, bo ktoś się może potknąć i wbić rozbitą szklankę w gardło (autentyczna historia z moich okolic). Ja pierdziele, zamordystyczne dzbany z kijem w dupie.
  • Odpowiedz
jeszcze żeby debil jeden z drugim posprzątał po sobie to by było dobrze. Pełne to mieli siłę przynieść, a pustych do kosza wynieść to już za ciężko. Lepiej pieprznąć na chodnik, niech ktoś sprząta.


@Winsomeboy: to najbardziej #!$%@? - osobiście miałem kilka sztucznych ogni bezdzwiekowych, szampan, pyk pyk i tyle, skończyły palić to zabrane do kosza i już. A śmieciarzy nienawidzę...
Jeździłem w sylwestra / nowy rok na taksie to też
  • Odpowiedz
Przynajmniej chłop ma czym walić, bo ty z tym rozerwanym przez petardy kikutem możesz sobie co najwyżej grzebać w dupie.


@romek898: Wyobraź sobie romek, że nie każdy strzelający petardami nie ma palców, tak jak nie każdy pies lubi wysokie temperatury xD
  • Odpowiedz