Wpis z mikrobloga

Wow xD Do tego doprowadziliście wy, spermiarze xD
Zaopiekuj się i płać bo alfa się znudził i porzucił, ale do wychowania NIE SWOICH dzieci się nie wtrącaj bo to i tak matka postawi na swoim, bo to JEJ dziecko.

Kto z własnej woli związuje się z kobieta z dziećmi? Przegryw? Desperat?

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #przegryw #antynatalizm
źródło: comment_1640854277fuDUHmGpGb5YabvKQi5aAb.jpg
  • 16
@Rambiiiiz:
A co to ma do rzeczy kogo ja znałem? To tylko dowód anegdotyczny.
Jeśli dzieciaka wychowują dwie osoby, to obie powinny mieć równy autorytet, jeśli ojczym godzi się na takie traktowanie, gdzie w wychowaniu dziecka traktowany jest jak piąte koło u wozu to jest kompletnym idiotą, i nie ma do siebie za grosz szacunku, pozostając w takiej relacji. Wtedy faktycznie jest tym właśnie betabankomatem o którym mówią przegrywy. Na dziecko
@Zgrywajac_twardziela: Nie mówię ze nie ma nic do gadania, ale w oczach dziecka/nastolatka to zawsze on będzie tym gorszym. Mam przyrodniego brata, kuzynostwo z ojczymem, dwie ex. Widzę po prostu ze jak stary chce tak, mama tak to zawsze mama wygrywała. Jedynie jak mieli wspólne zdanie to działało lepiej. Takie życie ojczyma jak nie wychowuje się dziecka od jednolatka
@Rambiiiiz:
To już świadczy o tym, że są kiepskimi rodzicami, w zdrowej rodzinie oboje rodziców powinno mieć taki sam autorytet, i przede wszystkim właśnie matka powinna dzieciom ten autorytet ojczyma wpoić. A jeśli traktuje ojczyma jako piąte koło u wozu, i nie chce żeby dzieci wychowywał również on to wypracuje sobie taką właśnie sytuację o której piszesz. Najbardziej absurdalne jednak jest to, że są faceci tak głupi, że odpowiada im taka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bogaty_grubas: randkowelem dość długo z dzieciata panna. Dziecko 2 latka. Na każdym spotkaniu u niej w domu non-stop bieganie za bachorem i poświęcanie mu 100% swojej uwagi. Problemem było nawet żeby iść się wysrać. Nigdy więcej, ostatecznie się z tego wymiksowalem - poznałem w tym samym czasie fajna łaskę bez bachora i tak jestem z nią od 5 lat. Tamta nie mogąc przeżyć mojego wyboru jeszcze pisała mi że jestem niedojrzały