Wpis z mikrobloga

Wiecie mam 37 lat i jestem już od dawna Czarodziejem. Pomimo tego wieku nigdy nie trzymałem dziewczyny za rękę (prócz w podstawówce jak w pary się ustawialiśmy). Nie dotykałem dziewczyny, a o całowaniu nie ma mowy. Kiedyś wierzyłem że przyczyną mojego #!$%@? jest mój charakter jest to wina wyglądu zaraz uzasadnię. Przez lata byłem edukowany przez rodziców w kwestii relacji damsko- męskich, że mężczyzna ma być rycerzem dla swojej wybranki serca, starać się o jej względy i być dobrym (taktyczny bluepill). W pewnym okresie życia założyłem fejkowe konto na jakimś darmowym komunikatorze zdjęcia #chad. Jakie było moje zdziwienie, gdy z takim charakterem jaki mialem bez problemowo zbudowałem pewnego rodzaju więź z tą dziewczyną i to ona sama zainicjowała kontakt. Teraz uzasadnię dlaczego mój wygląd pociągnął mnie na samo dno. Przez te wszystkie lata i analizy doszedłem do wniosku że wygląd to jest podstawa. A jak ktoś mówi że jest inaczej rozbiegnij się i #!$%@? go w łeb. Przez wszystkie lata edukacji byłem gnębiony przez rówieśników (nie z powodu złego zachowania a a wyglądu), zaowocowało to tym że mam poczucie bycia gorszym, brak pewności siebie i wręcz nie niska a minusowa samoocena. Często chodzę po ulicach oglądam ciała poruszających się kobiet, następnie wracam do domu i za pomocą lalek odgrywam sceny seksualne wyobrażając sobie te kobiety. Są różne warianty #seks klasyczny, lesbijki, hetero itd.. Pomaga mi to rozładować swe napięcie seksualne bawię się lalkami i myślę że to ja z tą kobietą, tyle że patrzę z góry na siebie i na nią (oczywiście w wyobraźni tak mam). To moje takie #hobby
#incel #stulejacontent #blackpill #bluepill #redpill #przegryw #chad #logikarozowychpaskow
k.....i - Wiecie mam 37 lat i jestem już od dawna Czarodziejem. Pomimo tego wieku nig...

źródło: comment_1640764057RSJj9MMePAVokxWQ58ngd5.jpg

Pobierz
  • 28
@konstelacjaniesamowitosci: Przez tyle lat analiz nie zrozumiałeś jednej i najważniejszej rzeczy - stworzenie związku niewiele różni się od relacji biznesowych.

W pierwszej kolejności druga strona zwraca uwagę na kwestie wizualnie. Dopiero później w grę mogą wchodzić rzeczy których nie widać.

Żeby żyć tak jak byś sobie tego marzył musisz umieć ludziom sprzedać to co masz i tego w życiu trzeba się nauczyć.
@konstelacjaniesamowitosci: mam kolegów "bazylów" z mordami jak #!$%@? truskawka, z uszami nastawionymi na odbiór sygnału z kosmosi, a jednak mają partnerki, ba, nawet mają dzieci. Trzeba tylko odróżnić brzydotę od zadbania. Jeśli chodzisz jak typowy troll z tłustymi włosami i żółtymi zębami to nie dziwota, że nikt nie spojrzy. A wykop tylko klepie po plecach i twierdzi, że lepiej nie będzie. To toksyczne miejsce dla ludzi takich, jak Ty. Nie polecam