Wpis z mikrobloga

Wszystkim Mirkom "po lufie" i tym, co dopiero chcą wyrobić pozwolenie:
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Niech dostęp do broni w 2022 będzie co najmniej tak łatwy jak teraz.
Niech zapasy amunicji Wam się nie wyczerpią i niech jej w sklepach nie brakuje.
Niech w Waszych szafach zawsze będzie miejsce na "jeszcze tą jedną sztukę" ;)

#bron #strzelectwo #zainteresowania #pozwolenienabron #asg #heheszki #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1640638553Z5EMNhKylbgo44Y3ZXDGMm.jpg
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d3stabilizacjon: nie jestem pożytecznym idiotą jak niektórzy czerwonoksiązeczkowcy-co to teraz dumnie pokazują swoje zabawki dla dorosłych komandosów.

A w razie W czy szaleństwa naczelnika jarkacza w nich wymierzonego pierwsi się osrają na czerwono XD i tylko grzecznie się ukorzą przed panemwładzą jak za starych podłych ludowych czasów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I będą gotowi mu zrobić łaskę z połykiem byleby im łaskawie nie zabierał tych ich drogich
nie jestem pożytecznym idiotą jak niektórzy czerwonoksiązeczkowcy-co to teraz dumnie pokazują swoje zabawki dla dorosłych komandosów. A w razie W czy szaleństwa naczelnika jarkacza w nich wymierzonego pierwsi się osrają na czerwono XD i tylko grzecznie się ukorzą przed panemwładzą jak za starych podłych ludowych czasów ( ͡° ʖ̯ ͡°) I będą gotowi mu zrobić łaskę z połykiem byleby im łaskawie nie zabierał tych ich drogich i zadenuncjowanych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShogunSdz: radzę zapoznać się z definicją "pożytecznego idioty" ( _) bo najbliżej do niej mają właśnie czerwonoksiążeczkowcy wychwalający panawładzę-i wręcz propagujący pogląd jakoby ci "przebrzydli jankesi" na zachodzie mieli gorzej niż typowy polok.

Niczym usłużne dziennikarzyny, które specjalnie po to aby dowieść swych tez jeździły na propagandowe pokazówki do kraju rad. Z tym, że wtedy zbierano bochenki i wyżerkę z całej okolicy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShogunSdz: ja sobie pomogę zabierając się zaś za czytanie czegoś z libertariańskiej biblioteki ( ͡º ͜ʖ͡º) przynajmniej znajdę tam motywujące teksty z rigczem. Mają świetnie ogarniete darmowe wydania. Polecam jakbyś zechciał.