Wpis z mikrobloga

@Cinos: 1. Czekałem krótko, koło półtora tygodnia.
2. Można normalnie zapłacić. Ja w żabce płaciłem 2-3 razy i tam miałem wybór czy chcesz żeby ci przeliczyło w Euro (tak pokazuje na Binance), czy chcesz przeliczyć na złotówki. Wybrałem PLN-y, przeliczyłem i wyszło nie płaciłem więcej.

Bankomatu jeszcze nie sprawdzałem, ale słyszałem że działa normalnie, tak jakby to była karta walutowa (tak jak wspomniałem masz przeliczenie do Euro).
  • Odpowiedz
@cr_7: Może to Euronetu wina. Z tego co ja czytam za wypłatę z bankomatu jest pobierana prowizja 0,9%, ale operatorzy bankomatów mogą pobierać dodatkowe, a wiadomo, że Euronet zarabia głównie na prowizjach w przeliczeniu walut.
  • Odpowiedz
@mikolaj-miki: Zależy. Jak mam jakieś środki większe to wypłacam tak jak ty mówisz. A jak na bieżąco sprzedawałem, tak jak zaczęła rosnąć Solana to sobie BUSD przerzucałem na kartę od Binance
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: Pamiętam z filmu tego Czecha co jest przewodnikiem po Pradze, co odradzał korzystać z ich bankomatów, bo to już rozróba w biały dzień.

Ja tam nawet jakbym na pustyni potrzebował banknotów to był z tego badziewia nie skorzystał, no ale jak kto woli.
  • Odpowiedz