Wpis z mikrobloga

Obejrzałem "Nie patrz w górę" i mam ból dupy, że Netflix zebrał taką obsadę i zrobił gówniany film w stylu "I m 13 and this is deep". Takie bicie młotkiem "patrzcie jaki głupi jesteśmy, rozumiecie? Kometa zniszczy Ziemię ale nas interesują głupoty hehe". Zero subtelności, typowa papka pod cymbałow netfliksowych. Przykre, że dobrzy aktorzy muszą wybierać między gówno produkcją z Netfliksa lub filmami o super bohaterach. Kurła co za czasy, kiedyś to było.

Netflix to jest rak branży filmowej. Change my mind. Wyrób czekoladopodobny, filmopodobny, takie możliwości i same gówno wytwarzają.

#netflix #filmnawieczor #film #gorzkiezale
  • 28
@wykopyrek: niestety ale ludzie nie chcą myśleć, wolą kliknąć w top 10 Netfliksa i się wyłączyć, żeby tylko coś szumiało w tle. Netflix już wydaje na swoje produkcje pond 17 miliardów dolarów rocznie, więcej niż wynosi PKB niejednego kraju i zrobił od początku swojej działalności kilka "dobrych" seriali To wszystko. Ani jednego wybitnego filmu, nic co można by uznać za kultowe. Takie marnotrawstwo potencjału...
@jutokintumi: Ten film jest świetny, fabuła i problem tam zawarty jest totalnie najmniej istotny, istotne są tam procesy, ktore zachodzą w społeczeństwie, mediach i wśród rządzących. Bałem się, że taka obsada + Netflix gwarantują nam demokratyczną papkę o złych republikanach i prawicy, ale o dziwo nie ulegli pokusie. Zresztą sama Pani prezydent była demokratką, Typa od Basha to taki Mark Zuckerberg a media to nic innego jak większość dzisiejszych TV należących
@jutokintumi: Mi się film bardzo podobał, myślę że kometa jest fajną metaforą katastrofy klimatycznej, do której zmierzamy. Wszyscy o niej wiemy, naukowcy nam mówią, że mamy przesrane i musimy wiele zmienić, ale praktycznie każdy ma to w dupie. Politycy zamiast coś z tym zrobić wolą wygrywać wybory a dla wielkich korporacji liczy się tylko zysk, a media robią z nas stadom baranów. A więc tak jak w tym filmie.
Film był
@jutokintumi: film strasznie slaby, kompletnie zmarnowali potencjal. Skoro DiCaprio sie dal wciagnac w cos takiego, to znaczy, ze juz przechodzi po malu do filmow klasy B, jak kazdy aktor w pewnym wieku.
A co do Netflixa, to masz stop procentracji - to zwykla chałturnia, gdzie filmy wytwarza sie tysiącami, według dowolnie źle napisanych scenariuszy, które muszą jedynie pasować do wzorca: słaby biały facet , będący niedojdą życiową lub debilem i żyjący
@jutokintumi o nie, jak to ludzie wolą po pracy obejrzeć sobie gniot i się pośmiać, niż super intelektualnego filmu poruszającego największe tragedię ludzkie i problemy które aktualnie trawią ansze społeczeństwo! Jesteś jak te zjeby od czytania książek, co uważają się za lepszych i wielkich intelektualistów, bo miesięcznie chłoną 5 dzieł :V