Wpis z mikrobloga

W #chiny nie ma wolnego, 25.12 to normalny dzień roboczy. Kiedy Wy relaksujecie sie w domach a za oknem pada śnieg, Ja od rana haruje przed kamerami. Non stop te same pytania i odpowoedzi. Jebla idzie dostać. Dajcie plusika na pocieszenie. BTW jestem w Sanya na wyspie Hainan. Więcej info jak tu wyglada i co robimy, w moim najnowszym filmie: https://youtu.be/pgd93d52PXE #tosachiny #pracbaza #zalesie
LuckyStrike - W #chiny nie ma wolnego, 25.12 to normalny dzień roboczy. Kiedy Wy rela...

źródło: comment_1640417569j52pduwgbZBVCZ0n2DQOcY.jpg

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: W zamian za ciebie to Polski powinien przylecieć chińczyk na wymiane i wychwalać rządu pisu XD
O! Albo pewnego dnia wrócisz i będziesz mógł szkolić kurskiego jak wmówić ludziom, że gówno w papierku to to samo co czekolada.
  • Odpowiedz
  • 103
@gatineau: może lepiej zapoznaj się ze stanowiskiem ambasady Tajwanu a nie Wikipedii gdzie każdy może edytować artykuły… ach czekaj nie ma ambasadzie Tajwanu NIGDZIE

@LuckyStrike Każesz chłopu czytac wikipedie a jak ci ktoś daje cytat z wikipedii to mówisz żeby poszedł czytać inne źródła XDDdDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@LuckyStrike: o #!$%@?, ostatnio ci pisałem, że jesteś alkoholikiem i faktycznie:

- zapuchnięta gęba: check
- przymknięte oczy: check
- wory pod oczami: check

przyhamuj
  • Odpowiedz
@przeczki: wykopki jak zwykle nie znaja umiaru i tak jak zaruchali na smierc mem z januszem alfa tak samo teraz pod kazdym wpisem luckystrike posty o tej samej tresci (tianmen, puchatek, tajwan, jak jakas zacieta plyta)
  • Odpowiedz
Przypominam o moim najnowszym filmie w którym pokazuje tropikalna chińska wyspę na której właśnie jestem: https://youtu.be/pgd93d52PXE Zaczynam wrzucać filmy codziennie, pracuje obecnie nad dopracowaniem formatu. Liczę na wasze sugestie w komentarzach pod filmem na YouTube. Dzisiaj po robocie zmontuje film pokazujący miejsce gdzie obecnie pracuje, wczorajszy bankiet „wigilijny” i inne rzeczy które widzieliście ostatnio w moich wpisach.
LuckyStrike - Przypominam o moim najnowszym filmie w którym pokazuje tropikalna chińs...

źródło: comment_1640425509dDM81iZippF7IGjd54MunI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Stylówa 0/10 i to jeszcze przed kamerami, buty po starszym bracie, totalnie zaniedbane i niepielęgnowane, za ciasna koszula, za mała marynarka, której się nie da zapiąć nawet, krawat z sylwestra 2000 jak i fryzura plus kartoflany polski ryj, można by rzec fan disco polo odcięty od miasta pow 5000 ludności ale tamci mają więcej smaku. Nie dziwne że Polska w Chinach kojarzy się z biedą i zacofaniem.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: lol

Sam przecież powiedziałeś żeby sprawdzić na Wikipedii. Źródło jak źródło. Byłem na Tajwanie, mam pieczątkę w paszporcie wbitą przez pogranicznika któremu płaci lokalny rząd przy użyciu pieniędzy zebranych z podatków które nakłada na lokalną populacje.

I to właśnie zdolność do obrony własnego terytorium i pobierania podatków jest tym co tworzy państwo - a nie fakt istnienia Ambasad za granicą

Tajwan nie ma ambasad nie dlatego że nie jest państwem
  • Odpowiedz