Wpis z mikrobloga

W #chiny nie ma wolnego, 25.12 to normalny dzień roboczy. Kiedy Wy relaksujecie sie w domach a za oknem pada śnieg, Ja od rana haruje przed kamerami. Non stop te same pytania i odpowoedzi. Jebla idzie dostać. Dajcie plusika na pocieszenie. BTW jestem w Sanya na wyspie Hainan. Więcej info jak tu wyglada i co robimy, w moim najnowszym filmie: https://youtu.be/pgd93d52PXE #tosachiny #pracbaza #zalesie
LuckyStrike - W #chiny nie ma wolnego, 25.12 to normalny dzień roboczy. Kiedy Wy rela...

źródło: comment_1640417569j52pduwgbZBVCZ0n2DQOcY.jpg

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
@gatineau: chłop wyciął jedno zdanie z kontekstu i wcale nie zmienia to faktu ze Tajwan to tylko zbuntowana prowincja Chin która prędzej czy później wróci do macierzy. Możecie tu na mnie płuc ale rzeczywistości nie zmienicie.
  • Odpowiedz
czyli stanowisko white monke, ludzie zobaczą białego to chętniej kupia niż jakby chinol reklamował


@JanDzbanPL: No niby tak ale ja jestem takim white monke level wyzej bo udzielam wywiadów do tv i wygłaszam prelekcje. Oficjalnie jestem zatrudniony jako Spokeperson ale możecie mnie nazywać jak chcecie jeśli to sprawi ze się lepiej poczujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LuckyStrike - > czyli stanowisko white monke, ludzie zobaczą białego to chętniej kupi...

źródło: comment_1640426223kYeEM9emFZomSoxg7hbqZS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: nie „wróci do macierzy” tylko zostanie krwawo podbite. To po pierwsze.

A po drugie - skoro „prędzej czy później” to poczekaj aż to prędzej czy później nastąpi zanim zaczniesz mówić że nie ma takiego państwa. Żyjesz tu i teraz a nie w wyobrażonej przez siebie i Puchatka przyszłości.

Jak już Tajwan zostanie podbity, władza tego terytorium utraci zdolność samodzielnego stanowienia prawa i ściągania podatków to faktycznie będziemy mówić ze nie
  • Odpowiedz
@gatineau: dobra…Panie domorosły geopolitologu. Ja wam tu o moich wywiadach do telewizji na wyspie Hainan a wy wyskakujcie z Tajwanem i jakimiś historycznymi wydarzeniami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie obchodzi mnie twoje zdanie i zakładam ze innych tez nie… No bo kim ty w ogole jesteś? Już żałuje ze wdałem się w bezsensowna dyskusje z wykopkami. Jak chcesz zobaczyć jak wyglada wymiana zdań kulturalnych ludzi to możesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@LuckyStrike: trochę nie rozumiem tych wpisów. Wrzucasz jakieś pasywno agresywne posty zazwyczaj z żartobliwym aczkolwiek obraźliwym dla Polaków podtekstem. Komentarze w większości nie nawiązują do treści posta tylko wykopki #!$%@?ą w kółko p placu, małpach i social creditach. Po co i dla kogo to piszesz?
  • Odpowiedz