Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4839
Halo #inpost wy jesteście normalni?
Zamówiłem sobie paczkę w nocy 22/23 grudnia. Planowany termin dostawy już po świętach 27 grudnia, bo późno zamówiona. Przed chwilą pojawił się status wydano do doręczenia.
InPost to najlepsza firma dostarczająca paczki na świecie, nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
  • 171
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczoor:

Więc wbijam na allegro, ale wszędzie termin dostawy min. dopiero w pon albo później.


To już allegro dało d... z tą informacją. Chcieli usprawiedliwić sprzedawców, że mogą nie zdążyć. I sprzedawcy się wkur... na tę dobroć

w moim mieście inpost dociera później niż dpd/dhl


Na mojej wiosce to samo. Obecnie 18-19 wykładają do paczkomatu. Ale i tak jest dobrze, że jest paczkomat.
Ale to nie zasługa InPost tylko sprzedawcy. Każdy kurier oprócz Pocztex dowiezie paczkę na następny dzień od dnia nadania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaczoor: Każda paczka nadana do 22.12 miała dojść przed świętami. To allegro zlikwidowało status, że dojdzie przed świętami bo nie uwierzyli w moc inpostu xD
@Bpnn: u mnie zamowienie 16.12. Sprawdzam 21.12 czemu jeszcze nie mam żadnego info, a na sklepie, ze planowama data dostarczenia 27.12. Wkurzylem sie co nie miara, ale trudno. Wczoraj sms, ze paczka do odbioru, dziekuje pan inpost
@Bpnn: inpost to złoto w połączeniu ze smartem allegro dało nowy standard zakupów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze do zakupów spożywki nie dorosłem, ale zamiast dymać w dużym mieście do sklepów lub galerii, czyt. poświęć przynajmniej godzinę czasu, to wygodniej jest dorzucić coś co kupiłbym za jakiś czas, wydać te 40 zł i gra gitara. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ReeceWithouterpoon: @gleorn:
Ja zamawiałem żarcie dla kota z allegro, przesyłka miała być na 28go, więc musiałem kupić puszki lokalnie w sklepie.. mogę je sobie sam zjeść, bo karma przyszła 5 dni wcześniej.
Kocham Cię panie InPost