Wpis z mikrobloga

@pastibox
@DiMaria
@affairz
@mookie
To jest pewniak że Podniosą i będą podnosić. Szykują się stopy jak z lat 2010 2011. Raty już nam wzrosły o 700 zł spodziewam się drugie tyle. W rocznie 14 koła więcej odsetek będę płacil... Kochany i fajny ten wolny rynek w którym nie mogę zdecydowac czy chce stałe czy progresywne raty... Dziękuję Pan PKO, rzecznikowi, rządowi i NBP
  • Odpowiedz
@pastibox: Zagadka nagłych sprzedaży nieruchomości przez morawieckich rozwikłana, trzeba spłacić kredyty zanim pójdą w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ja p------e ale się cieszę, że w lipcu wzialem kredyt ze stałym oprocentowaniem i cisnę ile wlezie w nadpłaty. W tym czasie zapłaciłem 4 raty a nadpłaciłem obok 20 tysięcy kapitału. Wolałem wziąć z oszczędności i wykończyć chalpe "biedniej" ale póki mam okres ochronny to spierdzielam z kapitałem ile się da
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Nodd: Oni nie mieli kredytów. Ale uciekli z nieruchomości zanim te straciły na wartości. Teraz już będzie ciężko sprzedać za cenę z lipca.
  • Odpowiedz
Stópki 5% żeby kredyciarze się zesrali na amen. Do wyborów zdążą zapomnieć xD


@niochland: ja p------ę, skąd się tacy ludzie biorą? jak możesz komuś życzyć źle tylko dlatego, że wziął kredyt na własne m?
  • Odpowiedz
@fakjubicz86 sam mam kredyt wzięty w 2020, tez ze stałym oprocentowaniem na 5 lat. Rowniez nadplacilem troche kapitalu, ale zastanawiam sie czy przy obecnej inflacji dużo wyzszej niz oprocentowanie mojego kredytu, nadplaty sie opłacają...
  • Odpowiedz
@parathormon: To już musisz sam sobie zadać pytanie czy wolisz kasę wydać na nadpłatę, jakieś p------y czy zycie. Najlepsza byłaby inwestycja ze zwrotem, ale obstawiam ze tak nie można zakładać ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz tez odkładać kasę na nadpłatę na konto oszczędnościowe i ewentualnie w 5 roku stałej stopy zdecydować czy lecisz dalej czy spłacasz
  • Odpowiedz
@Fr0g6ster inwestycje sa zawsze ryzykowne, a w finansach nie lubię ryzyka ( ͡° ʖ̯ ͡°) teoretycznie tak, moge nadplacic jednorazowo przed zakończeniem stalych rat większa sumę, niz no co dwa-trzy miesiące mniejsze sumy, ale problem w tym, ze relatywnie oplaca sie nadplacac jak najczesciej, nawet małe sumy, bo wtedy relatywnie zaplacisz za kredyt mniej. No i sam jestem w kropce i nie wiem co robić (
  • Odpowiedz
@parathormon: Ja bym nadpłacał w takim razie tak jak mówisz. Kasę i tak byś p-------l a tak to mniej pętli na szyi. Można zakładać ze może kiedyś będzie lepiej, ale lepiej spać ciut spokojniej
  • Odpowiedz