Wpis z mikrobloga

@Krawedziowy96PL: ohh ale ja też nie pisze z złym zamiarem ja to traktuje jak cyrk....wszyscy wiedzą jak zwierzęta w cyrku się znalazły i jak skoñczą ale dalej pośmiać się z tego ludzie lubią
Ja mam tak z stopami, wiadomo co się stanie i wiadomo jak osoby które przesądziły z kredytami skończą ale co ja mogę ? Mogę jedynie się przyglądać i cieszyć z sytuacji która nie była zaskoczeniem chyba dla nikogo
  • Odpowiedz
@Krawedziowy96PL: niczym nie zaskoczą stopy będą grzane jeszcze dwa lata, teraz na początku jeszcze trochę mocniej a potem już tylko ta na 2-3 miesiące
Ale myślę że dobijemy do 5% a potem będę nam mówili że nie mogą obniżyć bo coś tam a ludzie będą płacili
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: eeee nie powiedział bym, ostatnie 2 lata są dla mnie najlepsze wmoim życiu jeśli chodzi o finanse odliczając nawet inflacje itp
Nawet jak inflacja utrzyma się na tym poziomie przez kolejne dwa trzy lata licząc od dzisiaj to i tak jestem do przodu
A teraz jeszcze przyjdzie moje finansowe grand finale po tym jak ludzie zaczną ładować kasę w lokaty bo bedzieje już dało na nich coś zarobić za rok
  • Odpowiedz
  • 52
Pamiętajmy że na wykopie sami programiści 15k więc stopy procentowe #!$%@? ich obchodzą. A ci co się śmieją to osoby czekające z gotówką powtarzam z gotówką co tylko czekają na krach w pokoju u rodziców i zakupią 3 mieszkania. A to że wasz szef #!$%@? 2 osoby bo mu rata za inwestycje pójdzie do góry to #!$%@? ważne że kredyciarze się zeeraja bo rata pójdzie 500 zł w górę
  • Odpowiedz