Wpis z mikrobloga

@fanmarcinamillera:

1 MLN odpisane od podatku a i tak przekazali to kierownikom czyli potrzebujący może z 500 zł zobaczą xD

opłacamy paczke dla powodzian i bezpłatnie ją dostarczamy!!


nie no, fajnofirma polska jakby chcieli pomóc to by wydali ten milion na żywność a nie jakies p--------o robili
  • Odpowiedz
  • 965
@fanmarcinamillera: Jeśli ktoś twierdzi że Chińczyk z Szanghaju będzie zaangażowany w Polskie sprawy i problemy tak samo albo chociaż w podobnym stopniu co Polak który tu się urodził, tu mieszka i tu ma rodzinę to jest albo libkiem albo korwinistą. Nie wiem co gorsze
  • Odpowiedz
zamiast walnąć ten milion dolarów na sensowną dotacje na np. pck to te pieniądze dostanie szwagier co przywiezie tone piasku z piaskownicy

@miazdzacyorangutan: Przecież do tego właśnie prowadziłoby sypania hajsem, zamiast takiej realnej pomocy. Jak daliby pieniądze, to i tak byłyby przekazane na zakup czegoś i ku twojemu przerażeniu ktoś by na tym zarobił.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: patrzyłem w InPost fresh te zestawy. Według mnie bardzo w porządku opcja. Ceny też raczej uczciwe. Wiem, że mieli krzywe akcje itd. ale nie zmienia to faktu, że ten pomysł im wyszedł. Na szybko opracowali na prawdę fajne rozwiązanie i realnie pomogą ludziom dotkniętych powodzią
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Przecież inpost nie jest krajową firmą dzbanie xD. Notowany w Holandii, a większość właścicieli to obcy kapitał. To, że ma tu swoją główną działalność nie robi z nich polskiej firmy. Równie dobrze możesz nazwąc Biedronkę polską, a nie portugalską xD
  • Odpowiedz
innymi warto inwestować w krajowe firmy


@fanmarcinamillera: To inwestujmy, ale co ma AMERYKANSKA firma do tego? Inpost od przynajmniej dekady nie jest polski, bo jak bylo polskie zarzadzanie to prawie zbankrutował, nawet W-------E BEZ MYDLA polskich inwestorow nie pomoglo.
  • Odpowiedz