Wpis z mikrobloga

@pastibox: głupio było powiedzieć kredytobiorcom przed świętami, że będą musieli wziąć dodatkowy etat. Jeszcze babcia przy stole by się dowiedziała, ze ten PiS to taki zły bo raty podnosi.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sorry, nie mogłem się powstrzymać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kiedysmialemtubordo: albo zrobią ruch wyprzedzający, albo 08.01 jak podadzą dane o i inflacji zrobią jeszcze jedno :) Nie wiem co wybrali :) ale kurs PLN jest podobno płynny :) Rynek pokaże im co o tym myśli
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@pastibox: mysle ze NBP w koncu zrozumiala znaczenie czynnikow wewnetrznych i zacznie nadrabiac. Jezeli tak faktycznie jest - w styczniu czeka nas skokowa podwyzka stop. Mozliwy nawet 100pb, zeby dogonic czechy, ktorym waluta, na skutek tej podwyzki, zaczela sie umacniac. Bo nie chodzi tu o wysokosc stop ale o to - ile na podwyzszonym poziomie beda
  • Odpowiedz
@pastibox: Wielu ludziom aktualizuje się Wibor w kredycie hipotecznym po ostatnich podwyżkach stóp procentowych, więc rada zwołuj się wcześniej, by podobnie jak na Węgrzech zablokować WIBOR na nabliższy rok czasu.
Podobno kolejnym punktem jakim ma być dyskutowany w jest program umożenia każdemu 30% kredytu hipotecznych, tak by zadłużonym osobom obniżyć ratę i zdecydowanie pomóc w czasach szalejącej inflacji.
  • Odpowiedz
@Krawedziowy96PL: ja siadam przed kompem odpalam piwko i oglądam lajwy z Glapinskim jak ogłasza że podniósł stopki i zawsze mu bije brawo i się cieszę, że aż mnie różowy przychodzi o--------ć, że nie można się tak cieszyć z cudzego nieszczęścia, ale co ja poradzę że jestem Polakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz