Wpis z mikrobloga

#mining #kryptowaluty #ethereum #kopaniekryptowalut #wykopkopiekrypto

Dziala od wczoraj. 43k PLN. Nie mam zamiaru wyplacac minimum przez 4 miesiace.
Kto ciekawy jak bedzie wygladaly zyski/koszty po roku czyli w wigilie 2022r niech plusiue pierwszy komentarz to zawolam za rok.
Pobierz callmemiro - #mining #kryptowaluty #ethereum #kopaniekryptowalut #wykopkopiekrypto

...
źródło: comment_1640269178oF0GhFSssQZwGSvVNzAgqF.jpg

Spoko czy chujnia? Bedzie dobrze czy nie bedzie?

  • Spoko, bedzie ok 30.0% (486)
  • Chujnia, za pozno na kopanie 70.0% (1134)

Oddanych głosów: 1620

  • 108
@kexus512: wiem do czego słuzy to kopanie i nikogo nie pouczam. Jest wiele przykładów marnotrawstwa zasobów w dzisiejszym swiecie, a to tylko jeden z nich. Zresztą sam OP i tak świata nie zbawi. Ani ja.

Jak zabraknie prądu będziemy mieć poważniejsze problemy, ale to tylko takie moje #!$%@?. Wiem, że ludzie mają to w dupie. Ludzie chcą nowych samochodów, telefonów. Pozostaje mieć nadzieję, że technologia pozwoli nam się uratować, no ale
@callmemiro ta 45 xD mam też 3090 od EVGA i pamięci od nowości grzały się do 104C dokleiłem narazie kilka radiatorów na backplate i dałem wiatrak na nie i jest 94/96 na pamięciach.


@Popularny_mis: Ja backplatw zmierzylem termometrem. Teez mam radiatory ale nie wiem w sumie czy przyjlejac czy nie.
Mierzyles hw monitorem czy jak?
@Tank1991 Jak ktoś nie bierze pod uwagę prądu = krótko kopał.

@callmemiro
Kalkulator nie bierze pod uwagę oplat jakie Cie czekaja, że co 6msc masz wzrost x2 mocy sieci i że jesteśmy na hossie blisko ATH.
Zysku pewnie nie będzie po odliczeniu wszystkich kosztów fee itp. Ale zabawy i roboty co niemiara, polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
zdolne obecnie do kopania sa oplacalne


@Tank1991: no niebyłbym tego taki pewny. chyba, że chodzi ci tylko o eth. Plus nadal:

dla tej karty może i musi x5 ale dal innych pewnie wystarczy mnie


To nie oznacza, że są jakieś karty, którymi się nie opłaca kopać ale, że są karty dla których cena prądu x2 powoduje, że się nie opłaca.

cykl giełdowy i szczęście do tego by eth roslo razem z