Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mnie na to stać. Dla niektórych to bieda samochód a dla mnie to mega skok jakości życia.

#aryoconcent #pokazauto #chwalesie

Ofc na gaz, bo liczę że ceny wrócą do normalności i będę mógł sobie w sensownej cenie jeździć a najważniejsze że dziecko nie będzie już przewożone w 20 letnim gruzie tylko w czymś bezpieczniejszym
Aryo - Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mni...

źródło: comment_1640162032lEuxmay8CRWBNb06wnFo9h.jpg

Pobierz
  • 400
  • Odpowiedz
@Aryo:

: Ale to ty udowadniasz tutaj innym ze Dacia jest ok :D


Ty natomiast udowadniasz że masz problem z czytaniem i nie rozumiesz do czego jest porównanie

a najważniejsze że dziecko nie będzie już przewożone w 20 letnim gruzie tylko w czymś bezpieczniejszym
  • Odpowiedz
@Aryo: jak dla mnie super auto, pół roku katowałem takie na budowie i poza urwaniem zderzaka/ osłony silnika nic nie padło, a łatwo nie miało bo jak o 6 go odpalałem to do 20 bez przerwy dzień w dzień po 200km w terenie robił a i zdarzyło sie zalać benzyne zamiast diesla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aryo: tez mam dustera, 90tys juz przejechalem, wewnatrz sladow zuzycia nie ma. troche obdrapalem go po krzakach, lusterka nieco pozdzierane, nieco zwichrowalem dolna oslone silnika, opryskiem z ciezarowki wybilem przednia szybe. ja jestem zadowolony :) nie jest to moze samochod najwyzszych lotow, ale juz niejednego beciarza ratowalem kablami na mrozie. jedno audi krola szosy wyciagalem z zaspy. fajnie sie jezdzi, da sie droge przez pole skrocic, jakies gruzy czy szutry nie robia najmniejszego wrazenia. jezdze troche po budowach, sam sie budowalem, wozilem gruz, smieci, zaprawy. do bagaznika mozna wrypac 950kg plytek i samochod spokojnie to dzwiga i mozna leciec. tylko z hamowaniem ostroznie, bo niespecjalnie dziala (z tylu hamulce bebnowe, co nie...).
na dachu wozilem 70kg + kufer + relingi -> nic mu nie bylo.

z minusow ktore sa lub potencjalnie mogą faktycznie uciazliwe:
- swiatla. mam nadzieje ze swiatla poprawili, ja mam dwojke i swieci jak 20 letnie volvo...
- kanapa nie sklada sie na plasko. zdazalo nam sie na wyjazdach w poprzednim samochodzie spac. rozkladalismy kanape, materac do srodka i mozna bylo wygodnie przykimac w miejscach w ktorych teoretycznie takiej mozliwosci nie ma. tutaj lipa. przewozenie dlugich plaskich elementow tez przez
  • Odpowiedz
@daeun: typowy polaczek, bo he he rumuńskie auto.
I ch*j, że rumuńskie, skoro korzysta ze sprawdzonych technologii Renault, jest tanie, przestronne i w pełni wystarcza opowi.
@Aryo: Spoko auto jak za tą cenę, i nie - wg mnie nie jest brzydkie, ot zwykły crossover. SKonfigurowalem z ciekawosci wlasnie taką i widze, że 0-100 na benzynie 15,1s, a w gazie już 13,8 czyli spora różnica :D
Oby się nie
  • Odpowiedz
@Aryo: Najważniejsze, aby Tobie się podobało auto, to Twoje pieniądze które Ty zarobiłeś. Ja pamietam ból dupy ludzi którzy mówili ze kupiłem rapida za 78k bo moglem mieć 5 letnia klasę premium, ale był taki jaki chciałem, sprawił mi radość i ch im w ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aryo: Gratulacje! A komentarzami przegrywów z piwnicy co jedyny pojazd jakim jeżdżą to 23 letni passat ojca albo autosan h9 się nie przejmuj. Grunt, ze spełniłeś swoje marzenia, autko jest nowe i co najważniejsze Tobie sie podoba! Niech dzieciak bezpiecznie podróżuje!
  • Odpowiedz