Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mnie na to stać. Dla niektórych to bieda samochód a dla mnie to mega skok jakości życia.

#aryoconcent #pokazauto #chwalesie

Ofc na gaz, bo liczę że ceny wrócą do normalności i będę mógł sobie w sensownej cenie jeździć a najważniejsze że dziecko nie będzie już przewożone w 20 letnim gruzie tylko w czymś bezpieczniejszym
Aryo - Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mni...

źródło: comment_1640162032lEuxmay8CRWBNb06wnFo9h.jpg

Pobierz
  • 400
@Aryo: tez mam dustera, 90tys juz przejechalem, wewnatrz sladow zuzycia nie ma. troche obdrapalem go po krzakach, lusterka nieco pozdzierane, nieco zwichrowalem dolna oslone silnika, opryskiem z ciezarowki wybilem przednia szybe. ja jestem zadowolony :) nie jest to moze samochod najwyzszych lotow, ale juz niejednego beciarza ratowalem kablami na mrozie. jedno audi krola szosy wyciagalem z zaspy. fajnie sie jezdzi, da sie droge przez pole skrocic, jakies gruzy czy szutry nie
@daeun: typowy polaczek, bo he he rumuńskie auto.
I ch*j, że rumuńskie, skoro korzysta ze sprawdzonych technologii Renault, jest tanie, przestronne i w pełni wystarcza opowi.
@Aryo: Spoko auto jak za tą cenę, i nie - wg mnie nie jest brzydkie, ot zwykły crossover. SKonfigurowalem z ciekawosci wlasnie taką i widze, że 0-100 na benzynie 15,1s, a w gazie już 13,8 czyli spora różnica :D
Oby się nie psuła, szerokości.