Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mnie na to stać. Dla niektórych to bieda samochód a dla mnie to mega skok jakości życia.

#aryoconcent #pokazauto #chwalesie

Ofc na gaz, bo liczę że ceny wrócą do normalności i będę mógł sobie w sensownej cenie jeździć a najważniejsze że dziecko nie będzie już przewożone w 20 letnim gruzie tylko w czymś bezpieczniejszym
Pobierz Aryo - Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mni...
źródło: comment_1640162032lEuxmay8CRWBNb06wnFo9h.jpg
  • 400
@Aryo: spoko wybór, miałem brać w 2012 jak wchodziły ale kurła niestety ja do niego nie wszedłem xD
fotel na maksa do tyłu i nogi miałem w kierownicy a nie jestem jakiś mega wysoki - pewnie wina, że fotela nie dało się obniżyć
dla pocieszenia powiem, że w Toyota Hilux też się nie zmieściłem xD
@twinzpl: jesteś pewny? Ile kosztuje takei zabezpieczenie? W firmowych renault nei widać było rdzy a na ulicy jak widzę Dacie to też nie zauważyłem
@twinzpl: bez przesady. mam swojego 3,5roku ostatnio na wymianie oleju widzialem go od spodu -> rdza pokrylo sie mocowanie kola zapasowego i kawalek wydechu. bardziej rdzawym nalotem niz faktycznie rdza. poza tym dol zdrowiutki