Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mnie na to stać. Dla niektórych to bieda samochód a dla mnie to mega skok jakości życia.

#aryoconcent #pokazauto #chwalesie

Ofc na gaz, bo liczę że ceny wrócą do normalności i będę mógł sobie w sensownej cenie jeździć a najważniejsze że dziecko nie będzie już przewożone w 20 letnim gruzie tylko w czymś bezpieczniejszym
Aryo - Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mni...

źródło: comment_1640162032lEuxmay8CRWBNb06wnFo9h.jpg

Pobierz
  • 400
  • Odpowiedz
@totti10: Ale rozumiecie, że ENCApy ucinają punkty za brak zaawansowanych autonomicznych cudów, a strefy gniotu w Dacii są git? Na pewno lepsze niż w starszych rumplach z 3 gwiazdkami i więcej.
  • Odpowiedz
@Aryo: spoko wybór, miałem brać w 2012 jak wchodziły ale kurła niestety ja do niego nie wszedłem xD
fotel na maksa do tyłu i nogi miałem w kierownicy a nie jestem jakiś mega wysoki - pewnie wina, że fotela nie dało się obniżyć
dla pocieszenia powiem, że w Toyota Hilux też się nie zmieściłem xD
  • Odpowiedz
@Aryo: dodam jeszcze że mój pierwszy to Toyota, ogólnie ciężko trzymać się pewnej marki. Toyota to dlatego że zero dokładałem... 5 lat i nic poza oczywistosciami. gratuluję bo fajny prezent. Oby jeździło jak najdłużej i tego ci życzę mireczku. Wesołych świąt a z takim prezentem to pewnie będą. Pzdr.
  • Odpowiedz
a nie boisz się, że coś się z tym autem stanie? jakby mi coś warte 3 lata osczędzania zostało skradzione, spłonęło lub uszkodziło się w wypadku to bym się chyba #!$%@?ł :v


@mocniak: Słyszałeś o czymś takim jak AC?
  • Odpowiedz
@twinzpl: jesteś pewny? Ile kosztuje takei zabezpieczenie? W firmowych renault nei widać było rdzy a na ulicy jak widzę Dacie to też nie zauważyłem
  • Odpowiedz
@twinzpl: bez przesady. mam swojego 3,5roku ostatnio na wymianie oleju widzialem go od spodu -> rdza pokrylo sie mocowanie kola zapasowego i kawalek wydechu. bardziej rdzawym nalotem niz faktycznie rdza. poza tym dol zdrowiutki
  • Odpowiedz