Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mnie na to stać. Dla niektórych to bieda samochód a dla mnie to mega skok jakości życia.

#aryoconcent #pokazauto #chwalesie

Ofc na gaz, bo liczę że ceny wrócą do normalności i będę mógł sobie w sensownej cenie jeździć a najważniejsze że dziecko nie będzie już przewożone w 20 letnim gruzie tylko w czymś bezpieczniejszym
Pobierz Aryo - Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mni...
źródło: comment_1640162032lEuxmay8CRWBNb06wnFo9h.jpg
  • 400
@Aryo serio do takiego auta 1.0?? () pomijam juz że strach tym jeździć bo to wszystko zrobione z gównolitu, ale kur 1.0? I myslisz ze spali mniej niz jakis 1.6? Zdajesz sobie sprawe ze silnik bedzie musial wykonac wiecej pracy niz nieco wiekszy żeby ruszyc te puszke? Nie zastanawiałeś sie chociaz nad jakąś skoda? Kaudi? Czy czyms co jest w miare bezpieczne?
@PanKracy582 ale #!$%@? jak potłuczony... Weź rusz łepetyną zamiast sie rzucać, ten silnik to do fiata 500 a nie do 5 osobowego auta. Na #!$%@? sie to nadaje. A ty jak nie wiesz o czym szczekasz to morda w kubeł i bełgotać bo sam pewnie takim piździkiem #!$%@? po 2 km do fabryki i w sob do biedry po chlyb i bułky i na gas to wtedy bedzie taniooo....
@Aryo: nie przejmuj się komentarzami typu "dacia to gówno hehe" - ważne że sam jesteś zadowolony.
Ja osobiście nie mam nowego auta, ale rok temu kupiłem trzyletnią Octavię i jestem mega dumny z siebie, że zapracowałem sobie na to sam :) szerokości!
@Aryo: Kupiłem takiego na początku 2019 w wersji prestige i praktycznie całym opcjonalnym wyposażeniem bez 4x4 za 64k. Silnik 1.6. Widzę, że ceny sporo poszły w górę. Poza wymianą oleju bezobsługowy, nic nie rdzewieje, plastiki nie skrzypią i żadnych innych problemów wymienianych w tym wątku, a przejechane prawie 60k. Gdybym znowu kupował auto to pewnie też Dacia z salonu. Polecam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aryo: Gratulacje mireczku, niech służy. Muszę przyznać, że jak nigdy za Dacia nie bylem tak nowe modele wygladaja dobrze. Mam Captura 1.0 100 KM i muszę przyznać, że dobrze to jezdzi nawet w trasie. Przy przepisowej jezdzie naprawdę nic więcej nie potrzeba. Oczywiście można się czepiać prowadzenia, szumu z uszczelek, ale to mały miejski crossover wiec czego tu wymagać. Mam go już rok, kupowalem nowego i na razie zepsuła sie przy