Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mnie na to stać. Dla niektórych to bieda samochód a dla mnie to mega skok jakości życia.

#aryoconcent #pokazauto #chwalesie

Ofc na gaz, bo liczę że ceny wrócą do normalności i będę mógł sobie w sensownej cenie jeździć a najważniejsze że dziecko nie będzie już przewożone w 20 letnim gruzie tylko w czymś bezpieczniejszym
Aryo - Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mni...

źródło: comment_1640162032lEuxmay8CRWBNb06wnFo9h.jpg

Pobierz
  • 400
@PanHeniek45: jeszcze nie sprawdziłem spalania na benzynie. Obczaję jak będę jechał w drugą stronę

@preseed42: nie mam zdjęcia ze srodka
Pozniej podrzucę

@jmuhha: nosidło dla dziecka mieści się więc jest ok w środku. Bagażnik mógłby być większy. Żeby włożyć wózek muszę odpinać kółka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na ten moment jest w sam raz a za 5 - 6 lat pomyślę o jakimś kombi żeby
@Aryo powiedz mi jak to jest jezdzic Dacią. Nie czujesz się w jakiś sposób gorszy od reszty? Dzieci nie wstydzą się kiedy podwozisz je do szkoły? Jak spotykasz znajomych na miescie to prężysz się jak paw czy odwracasz głowę w drugą stronę i uciekasz pierwszym możliwym skrótem? Najbardziej interesuje mnie ten psychologiczny aspekt posiadania takiego bieda-samochodu.
@daeun: +1 , nawet moja żona jak widzi Dacie odrazu ocena klienta jest gorsza niż w 20 letnim Mondeo. Nie wiadomo ślad to się wzięło, może to po prostu brzydkie słabe auta.
@kanciak12: @totti10: sprawdźcie testy zderzeniowe a nie same gwiazdki które uwzględniają punkty za asystenta pasa ruchu i inną elektronikę

Po drugie uwzględnij że miałem pożyczony 20 letni samochód który dzisiaj w testach zderzeniowych jest jak z poprzedniej epoki i nie ma pewności czy po tylu latach w ogóle poduszki powietrzne wystrzelą

0 gwiazdek Latin NCAP


Na przyszłość. Na rynek europejski sprawdzaj europejskie ncap, bo na różne rynki są różne wersje.
@damian_co_dalej: między 20 a 10 letnim samochodem jest już przepaść w zderzeniach więc wciąż są elementy jakie można poprawiać i kolejne 10 lat to też duża różnica.

Jeśli porównać ten samochód z nowym Volvo to wiadomo że jest on gorszy pdo każdym względem, ale ja porównuję go z 20 letnim pojazdem jaki pożyczałem przed nim