Wpis z mikrobloga

@konopiapolska: @justyna- Nie chodzi o zesranie się tylko serio np. tekst "znudzą ci się te tatuaże" jest obraźliwy i uprzykrzający święta? O co tu chodzi.
Idea plakatu dobra tylko jak zawsze wykonanie gówniane - część tekstów faktycznie obraźliwa wymieszana z tematami, które można w prosty sposób uciąć i nijak mają się z obrażaniem i toksycznością. Żyjemy w społeczeństwie, spotykamy się ludźmi, każdy jest inaczej mentalnie ukształtowany i każdy ma inne wzorce
@WolfSky: A gdzie tam masz przymus? To jest uświadamianie ludzi w sprawie tematów, które mogą byc problematyczne. Wiesz, ludzie najczęściej nie chcą innym sprawiać przykrości, a mogli sobie po prostu nie zdawać sprawy, że ktoś po takich życzeniach może się czuć niekomfortowo. Serio, potrafisz opisać co cię tak w tym oburza? Chodzi o to, że tobie nie chce się myśleć o innych, więc wkurza cię, gdy inni myślą?
@marekseo: No i teraz ty jesteś uboższy o tę informację i cała reszta, mimo że nic obraźliwego tam nie było. Brawo, możesz zjeść dziś ciasteczko. Ale przy okazji udowodniłeś moją rację, dziekuję!
@TenTypZez: Pytanie tylko czemu masz pretensje do mnie. Ja nie zgłaszałem ¯\_(ツ)_/¯

Śmieję się, bo na własnej skórze poczułeś, że to co piszesz/mówisz dla Ciebie nie jest obraźliwe, a ktoś i tak poczuł się obrażony.

Tak jak wujek pytający o dziewczynę/chłopaka nie pyta, bo Ciebie nienawidzi. Dla niego ta rozmowa to jak pytanie "Co jadłeś wczoraj na obiad?"

Ale dobra, idę jeść ciasteczko (σ ͜ʖσ)
Śmieję się, bo na własnej skórze poczułeś, że to co piszesz/mówisz dla Ciebie nie jest obraźliwe, a ktoś i tak poczuł się obrażony.


@marekseo: No niekoniecznie, bo jak widzisz ta osoba niekoniecznie chce powiedzieć, co ja uraziło, więc tylko potwierdzasz, że może również powinna zrobic taką akcję i o tym poinformować.

Tak jak wujek pytający o dziewczynę/chłopaka nie pyta, bo Ciebie nienawidzi. Dla niego ta rozmowa to jak pytanie "Co jadłeś