Wpis z mikrobloga

Aaaaaaa! Niebieski wraca od matki i mówi mi że przyjdą na wigilie do nas ()
Boże tylko nie to, święta zdupcone po całości, na pewno mi je zniszczy.
Z babą nie gadałam od 2 lat bo się do mnie tylko #!$%@? a teraz jak jej córka wyleciała z domu to wprasza sie do nas.
Już to #!$%@? widzę, te komentarze że u niej na wigilii to nie je się karpia tylko pyszne paluszki frosta, że kompot ma za mało cukru bo na litr potrzeba kilogram białego gówna, że lepiej zjeść odmrażane krokiety niż 2 godziny przygotowywaną kapustę smażoną z grochem, że nie widziała nigdy ciepłych buraków, że barszcz musi być z uszkami a nie z fasolą, że kwiatki na oknie źle podlane i że już nie może się doczekać aż zamieszkamy wszyscy w jej nowym domku który zbuduje żeby synek do niej wrócił.

#zwiazki #depresja #tesciowa #merrychristmas
  • 133
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@southlander: Nie z przymusu, jestem z nim silnie związana, każdy dzień spędzamy razem, kiedyś mnie bawił, było super a nie że ciągle fochy i awantury. Wszystko się skończyło po latach gdy jego mama weszła do akcji. Ona mu pomieszała w głowie marzeniami o nowym, wspólnym domku który wybuduje i on tym żyje.

Mówi że jak ja nie chce z nimi mieszkać u niej to nie muszę ale on bedzie bo zaoszczędzi
Obawiam sie że moje brudy sa za ciężkie dla każdego psychologa, on albo nie uwierzy albo pomyśli że jestem opętana


@arinkao: dziewczyno uwierz, że na psychologu z doświadczeniem X lat terapii, który zaczynał od praktyki w MOPSie na prawdę niewiele robi wrażenie ;)
@arinkao za rok weźcie wycieczkę z cateringiem w czasie wigilii. A jak będzie się #!$%@?ć to powiedz jej "O*dol się odemnie stara k*wo jak ci żarcie nie pasuje wy*dalac lub marsz do kuchni " jak to nie pomoże i dalej teściowa będzie fochac "a jak ci wszystko nie pasuje zamawiam taksówkę i won". Najwyżej wyjdziesz z toksycznego związku lub teściowa się utemperuje.
za rok weźcie wycieczkę z cateringiem w czasie wigilii. A jak będzie się #!$%@?ć


@dancios: nie wezmą bo partner powie że dobra cena to za darmo, więc gotuj w domu :D

@arinkao: Ty nie masz partnera, Ty masz 2x czy 3x letnie dziecko.
wigilia to jedno, ale motyw domu i on się przeprowadzi Ty nie musisz. wtf.

Bez Ciebie byłby nieszczęśliwy? Mamusia by wykorzystywała?
Protip: to nie Twoja odpowiedzialność, on
w ogóle, facet skaczący z radości na myśl o powrocie do mieszkania z mamą po trzydziestce, to jakas patologia.

Niech to się okaże baitem, por favor


@BarkaMleczna: Jak ci napiszę że 3 razy dziennie z nia gada przez telefon, dają sobie całuski na dobranoc w sms, jak jedzie do zaprzyjaźnionego kolegi z pracy to zabiera matkę, każde zakupy w sklepie wisi z nia na telefonie bo pyta po kolei co jej