Wpis z mikrobloga

Aaaaaaa! Niebieski wraca od matki i mówi mi że przyjdą na wigilie do nas ()
Boże tylko nie to, święta zdupcone po całości, na pewno mi je zniszczy.
Z babą nie gadałam od 2 lat bo się do mnie tylko #!$%@? a teraz jak jej córka wyleciała z domu to wprasza sie do nas.
Już to #!$%@? widzę, te komentarze że u niej na wigilii to nie je się karpia tylko pyszne paluszki frosta, że kompot ma za mało cukru bo na litr potrzeba kilogram białego gówna, że lepiej zjeść odmrażane krokiety niż 2 godziny przygotowywaną kapustę smażoną z grochem, że nie widziała nigdy ciepłych buraków, że barszcz musi być z uszkami a nie z fasolą, że kwiatki na oknie źle podlane i że już nie może się doczekać aż zamieszkamy wszyscy w jej nowym domku który zbuduje żeby synek do niej wrócił.

#zwiazki #depresja #tesciowa #merrychristmas
  • 133
@programista15cm: Jeśli beze mną byłby nieszczęśliwy to miałabym poczucie winy. Z mamusia jakby zamieszkał to byłby tylko do roboty; przynieś, wynieś, zawieź, pozamiataj, daj kasę i spierd...laj. Matce jeden betabankomat nie wystarcza, to zakupoholiczka.
W sumie nie mój biznes. Ale kilkanaście lat życia to nie jest mało, zwłaszcza jak ma sie już więcej niż 30 lat.
Myślę że to by go skrzywdziło bo poza mną nie ma nikogo i w sumie jestem jego pierwszą dziewczyną.


@arinkao: No jak nie ma, skoro ma mamę z którą jest w bliskich relacjach? Poczuje się skrzywdzony, to pójdzie do mamy. ¯\_(ツ)_/¯ Nie no kobito, szanuj się. Związek to uskrzydlanie, a nie podcinanie skrzydeł. To co opisujesz sugeruje że nie jesteś jego dziewczyną, a raczej zakładniczką jego uczuć.

Wbrew pozorom, krzywdzisz go
@southlander: Nie z przymusu, jestem z nim silnie związana, każdy dzień spędzamy razem, kiedyś mnie bawił, było super a nie że ciągle fochy i awantury. Wszystko się skończyło po latach gdy jego mama weszła do akcji. Ona mu pomieszała w głowie marzeniami o nowym, wspólnym domku który wybuduje i on tym żyje.
Mówi że jak ja nie chce z nimi mieszkać u niej to nie muszę ale on bedzie bo zaoszczędzi
Zastanow sie czy on robi cokolwiek zeby sie zmienic, uregulowac swoj stosunek do niedojrzalej emocjonalnie toksycznej matki


@programista15cm: Kompletnie nic. Każda rozmowa kończy się na: nie mów do mnie o tym, nie chce tego słuchać.
@arinkao melduje zaintrygowana barszczem czerwonym z fasolą - u mnie się jada z grzybową, która jest właśnie główną zupą wigilijną XD ciekawe, ciakawe, spróbuję wersji z czerwonym.

a po tym co piszesz o waszej komunikacji z niebieskim, a raczej jego - weź sobie przemyśl czy to ma sens ( ͡º ͜ʖ͡º)
@programista15cm: Dla mnie to kosmos zupełny - autyzm i programowanie, dlatego los mi zesłał takie dziecko. Kiedyś sie uczyłam grafiki w corelu i na gimpie, uwielbiałam to i na tym sie skończyło, programuje w HTMLu ;))