Wpis z mikrobloga

Aaaaaaa! Niebieski wraca od matki i mówi mi że przyjdą na wigilie do nas ()
Boże tylko nie to, święta zdupcone po całości, na pewno mi je zniszczy.
Z babą nie gadałam od 2 lat bo się do mnie tylko #!$%@? a teraz jak jej córka wyleciała z domu to wprasza sie do nas.
Już to #!$%@? widzę, te komentarze że u niej na wigilii to nie je się karpia tylko pyszne paluszki frosta, że kompot ma za mało cukru bo na litr potrzeba kilogram białego gówna, że lepiej zjeść odmrażane krokiety niż 2 godziny przygotowywaną kapustę smażoną z grochem, że nie widziała nigdy ciepłych buraków, że barszcz musi być z uszkami a nie z fasolą, że kwiatki na oknie źle podlane i że już nie może się doczekać aż zamieszkamy wszyscy w jej nowym domku który zbuduje żeby synek do niej wrócił.

#zwiazki #depresja #tesciowa #merrychristmas
  • 133
powiedz, że masz covid ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@skeeto666: Nie mogę, covid właśnie mi sie skończył niedawno.

jeśli dajesz sobie wejść na głowę we własnym domu to sama jesteś sobie winna


@Zales360: Nie dam sobie wejść na głowę, ona będzie u nas 3 raz w życiu.

brawo dla niebieskiego, wtf

Chyba że to gałązka oliwna i po dwóch latach nastąpiła jakaś zmiana.

Tak czy siak super
@taktojes: Spędzała u siebie bo była córka, wcześniej inne dzieci, teraz jest sama z mężem.

ej co wy laski macie z tymi teściowymi, niby nie obchodzi was ich zdanie, ale każda wizyta równa się chodzeniu na palcach żeby wypaść jak najlepiej i wszystko na tip top, to jakaś podświadoma potrzeba udowodnienia, że jesteście w stanie dorównać matkom swoich chłopów czy co?


@Kamokamo: Heh, nie jestem w stanie jej dorównać choćbym
@Kamokamo chyba nie wszystkie tak mają... Bardzo dużo zależy również od zachowania faceta... Jeżeli teściowa w kółko coś krytykuje, to właśnie jej syn powinien zainterweniować i z nią porozmawiac (lub analogicznie córka z matką). To są niestety często trudne sytuację, matki nie chcą się pogodzić z 'utrata' swoich synów i swiruja, albo córki we wszystkim muszą radzić się mamusi i to też źle wpływa na związek.