Wpis z mikrobloga

W sumie to mi się przypomniało, że już po drugiej podwyżce stóp do znajomej przyszedł janusz właściciel i powiedział:

- Hehe no wie pani, czynsz musi iść w górę.

Znajoma 2 dni później dzwoni do janusza:

- Hehe wie pan, wyprowadzam się od grudnia.

Mieszkanie w efekcie stoi puste, z wyższą ofertą na gumtree, której nikt nie chce. XD

#nieruchomosci #mieszkanie #wynajem #takbedzie
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: Pamiętam jak z rok temu 3/4 wykopu grzmiało że się niczego nie boi podwyżek/pisu bo wszystko przerzucą na odbiorcę końcowego ( setki plusów ) Każdy mój komentarz że odbiorca końcowy w końcu tego nie udźwignie i zrezygnuje z towaru/usługi spotykał się ze śmiechem ( wtedy miałem rekord minusów )
  • Odpowiedz
Każdy mój komentarz że odbiorca końcowy w końcu tego nie udźwignie i zrezygnuje z towaru/usługi spotykał się ze śmiechem ( wtedy miałem rekord minusów )


@Kroledyp: pisałem takie same komentarz i było różnie. Nie bierz do siebie plusów/minusów, bo większość użytkowników to osoby dalej uczące się, które nie znają życia.
  • Odpowiedz
@mickpl: Jak stawki wynajmów są sprzed kilku lat także kek (w Krakowie ok. 2018-2019 rok). Nie wiem kto normalny się teraz zgodzi na podwyżkę czynszu. Od razu stawiać sprawę na ostrzu noża i się z Januszami nie bawić.
  • Odpowiedz
@szarley: My produkujemy odrobine przerzuciliśmy, sprzedaż spadła drastycznie, będzie raczej bankructwo, podatku w postaci prądu i nowego ładu nie udźwigniemy chodź byśmy się zesrali
  • Odpowiedz
@mickpl: jestem tym mieszkaniem. Jak 100 razy napiszecie że rynek wynajmu przeżywa kryzys to i tak nikt w to nie uwierzy. Zwłaszcza z tymi historyjkami o januszach, pisanymi dla plusów żeby się Polaczki dowartościowały.

Polecam GUS, stawki sukcesywnie rosną i są najwyższe w historii.
  • Odpowiedz