Wpis z mikrobloga

@murison: ale ta ustawa jest skonstruowana tak, że cały sznureczek od firmy do kłębka musi być zależny od udziałowców w Europejskim Obszarze Gospodarczym. Aktualnie udziały posiada spółka w Holandii ale to i tak nie ma znaczenia bo ona należy do Discovery więc warunek nie jest spełniony. Ale też nie wiem o co ten kwik, po prostu będą musieli sprzedać 51% udziałów w EOG i wcale nie musi tego kupić Orlen (
No czyli kolejne martwe prawo bo zrobią sobie jakąś "niezależną" spółkę czy fundusz i tam przetransferują TVN, który będzie uprawiał ten sam wirusowy zamordyzm. Po co?


@sredni_szu: w jaki sposób niezależną? To są za duże pieniądze, żeby się ktoś dżentelmeńsko dogadał w stylu "masz tu 51% w mojej spółce w EU i udawaj, że to niezależne europejskie".
Wolnościow telewizja kurła...


@artur7177: Tu nie powinno chodzić o ocenę przekazu w tej tv. A już na pewno nie o logikę że "skoro się z nimi nie zgadzam to można ich zamknąć".

Wolność to właśnie możliwość nadawania takich treści jakie się chce.
U Was wolność kończy się w momencie, w którym przestajecie się z kimś zgadzać.
Tu nie powinno chodzić o ocenę przekazu w tej tv. A już na pewno nie o logikę że "skoro się z nimi nie zgadzam to można ich zamknąć".


Wolność to właśnie możliwość nadawania takich treści jakie się chce.

U Was wolność kończy się w momencie, w którym przestajecie się z kimś zgadzać.


@mayek: jakie zgadzać? Zgadzać to ja się mogę z tym czy fajniejsze są święta bożego narodzenia czy wielkanocne ale