Wpis z mikrobloga

nawołuje do ograniczenia mojej wolności


@artur7177: A jak wytłumaczysz fakt, że Polska przoduje w liczbie zgonów na covid? Jak wytłumaczysz że przoduje w liczbie nowych przypadków? Jak wytłumaczysz, że inne kraje wprowadzające obostrzenia radzą sobie lepiej z pandemią?
Może jednak obostrzenia covidowe są potrzebne?
Ale też nie wiem o co ten kwik, po prostu będą musieli sprzedać 51% udziałów w EOG i wcale nie musi tego kupić Orlen ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@artur7177: a wytłumaczysz mi wyższość kapitału EOG od kapitału amerykańskiego i jakiekolwiek racjonalne uzasadnienie? Rozumiem, że chodzi o to, żeby firmy amerykańskie w tym chlewie nie inwestowały? Ja #!$%@?ę...
A jak wytłumaczysz fakt, że Polska przoduje w liczbie zgonów na covid? Jak wytłumaczysz że przoduje w liczbie nowych przypadków? Jak wytłumaczysz, że inne kraje wprowadzające obostrzenia radzą sobie lepiej z pandemią?

Może jednak obostrzenia covidowe są potrzebne?


@mayek: Przoduje w liczbie nowych przypadków? Jesteśmy na 15 miejscu a przed nami takie potęgi jak UK, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy które mają dużo większe "wyszczepienie" i większe restrykcje. Czemu te kraje nie
Czemu w tak trudniej sytuacji telewizja organizuje protesty


@artur7177: Czemu rząd odkopał nagle temat LexTVN? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w liczbie nowych przypadków jesteśmy na 15 pozycji tylko dlatego, że w niedzielę nie raportujemy wszystkich przypadków XD W sobotę byliśmy na 7 miejscu.
W sobotę pod względem liczby nowych śmierci byliśmy tylko za Rosją XD Dziwnym trafem tam gdzie zaszczepionych jest więcej, umiera mniej ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tony76: Nie żadne zamykanie biznesow tylko optymalizacja strategii doboru klientów którzy będą tam obsługiwani (czytaj: wstęp tylko dla zaszczepionych).
Ci ludzie idą po trupach do celu, rolą tvnu jest informowanie o tych przepchnięciach


@zxc21: nie przesadzaj. Rolą TVNu jest zarabianie pieniędzy a informowanie o aferach jest tylko częścią tego biznesu z racji oglądalności. Ot PIS sobie robi co chce, TVN o tym informuje i tak sobie żyjemy. Coś w stylu "Psy szczekają, karawana jedzie dalej".
a wytłumaczysz mi wyższość kapitału EOG od kapitału amerykańskiego i jakiekolwiek racjonalne uzasadnienie? Rozumiem, że chodzi o to, żeby firmy amerykańskie w tym chlewie nie inwestowały? Ja #!$%@?ę...


@SzybkieSondy: zawsze kapitał z EOG będzie lepszy bo są większe szanse, że reprezentuje interesy jakoś powiązane z EOG z racji położenia geograficznego chociażby czy innych połączonych biznesów.
nie przesadzaj. Rolą TVNu jest zarabianie pieniędzy a informowanie o aferach jest tylko częścią tego biznesu z racji oglądalności. Ot PIS sobie robi co chce, TVN o tym informuje i tak sobie żyjemy. Coś w stylu "Psy szczekają, karawana jedzie dalej".


@artur7177: Nie żyjemy w idealnym świecie, za czasów PO także przekazywało informacje nt. afery taśmowej/amber goldu itd. Myślisz, że ktokolwiek chciałby taplać się w tym gównie za frajer? Wiadomości oglądają
rolą TVN jest zarabianie kasy dla swoich właścicieli lol, sugerowanie jakiejś wielkiej mocy sprawczej która zatrzymała kiedykolwiek PiS jest wyższym poziomem urojeń


@jozef-dzierzynski: rolą przedsiębiorstw jest zarabianie pieniędzy panie Kolumb. Drugi raz ci piszę, że tvn nie jest cudotwórcą, ale robi przyzwoitą robotę dostarczając informacji
Dajcie umrzeć w spokoju na COVIDa tym co nie chcą się zaszczepić i tyle.


@artur7177: To jest najlepsza opcja. Pierwszy raz się z Tobą zgadzam.
Powinno być tak, że niezaszczepieni są na końcu kolejki do ewentualnego leczenia covid. Tylko wtedy byłby raban, że segregacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inna sprawa, że żadem rząd nie może sobie pozwolić na ludzi masowo umierających w domach, bo to by oznaczało
To jest najlepsza opcja. Pierwszy raz się z Tobą zgadzam.

Powinno być tak, że niezaszczepieni są na końcu kolejki do ewentualnego leczenia covid. Tylko wtedy byłby raban, że segregacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mayek: ja i moja rodzina i tak leczymy się za swoje więc jestem jak najbardziej za. Tylko żebym nie musiał płacić więcej składek na opiekę zdrowotną i zostały mi zwrócone już te wpłacone pomniejszając