Wpis z mikrobloga

w jaki sposób niezależną? To są za duże pieniądze, żeby się ktoś dżentelmeńsko dogadał w stylu "masz tu 51% w mojej spółce w EU i udawaj, że to niezależne europejskie".


@artur7177: Umowę spółki można skonstruować np. w ten sposób, że ktoś ma 51% udziałów bez prawa głosu na zgromadzeniu udziałowców.
Moja sytuacja się nie zmieni


@artur7177: Zmieni się:
-ugruntuje władzę pis i pozwoli na dalsze niszczenie kraju
-po "zajęciu się" telewizją pójdą po internet. Kto o tym poinformuje szerszą opinię publiczną?

Trzeba być wyjątkowo krótkowzrocznym by myśleć, że ta sprawa Cię nie dotyczy. Dotyczy każdego.
To trochę tak jakbyś mówił, że "wolne sady są mi niepotrzebne bo nie łamię prawa i nigdy w sądzie nie byłem".
-ugruntuje władzę pis i pozwoli na dalsze niszczenie kraju

-po "zajęciu się" telewizją pójdą po internet. Kto o tym poinformuje szerszą opinię publiczną?


Trzeba być wyjątkowo krótkowzrocznym by myśleć, że ta sprawa Cię nie dotyczy. Dotyczy każdego.

To trochę tak jakbyś mówił, że "wolne sady są mi niepotrzebne bo nie łamię prawa i nigdy w sądzie nie byłem".


@mayek: czy Ty nie histeryzujesz za bardzo? Niech te 51% odkupią europejskie telewizje
@artur7177: można też umowę napisać tak, że nie ma też zysków. Albo zysków w ogóle może nie być, bo koszty wysokie.
Ale to w żaden sposób nie broni tych komunistów z PiSu
@Tony76: Ustawa lextvn niczego nie zmieni, nawet jak przejdzie. Ominięcie będzie prostsze, niż zakaz handlu w niedzielę, a znając życie to wyjdą jeszcze na plus. Jedynym jej założeniem było wywołanie gównoburzy by przykryć Mejze, inflację, podwyżki i segregację sanitarną. Jak widać, większościowa opozycja lubi grać na zasadach pis, bo tak jest łatwiej, niż próba ogarnięcia burdelu z ostatnich 6 lat. Obecnie znaczna większość jedyne co robi, to pobiera pensje i naciska
Ja wolność rozumiem w ten sposób, że wolno Ci mówić co chcesz, a innym wolno wybrać czy chcą tego słuchać.


@mayek: zgadza się, dlatego wolno mi popierać ustawę która godzi w wolność telewizji która nawołuje do ograniczenia mojej wolności. Można się ze mną zgadzać albo nie zgadzać ale wolno mi mieć takie zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obecnie znaczna większość jedyne co robi, to pobiera pensje i naciska guzik jaki mu każą i ciężko mieć jakikolwiek wpływ w systemie partyjnym rodem z PRL.


@alltimehigh: ponad 30 lat a ludzie tego nie widzą jaką patologią jest u nas ordynacja wyborcza, nadal żyją w przeświadczeniu, że co parę lat coś wybierają i ich krzyżyk na kartce ma jakiekolwiek znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale takie