Wpis z mikrobloga

ja i moja rodzina i tak leczymy się za swoje więc jestem jak najbardziej za


@artur7177: Przecież leczenie młodych, zdrowych ludzi jest tanie. Oczywistym jest, że teraz sponsorujesz opiekę medyczną ludzi schorowanych i starszych. Pytanie czy sam będziesz płacił za jakieś specjalistyczne leczenie ciężkiej choroby (czego Ci oczywiście nie życzę).
2. Udziały lub akcje w spółce z bezpośrednim lub pośrednim udziałem osób zagranicznych, zbywane w związku z wykonaniem obowiązku dostosowania, o którym mowa w ust. 1, nie mogą być przejmowane w celu zbycia lub nabywane przez Skarb Państwa, spółkę realizującą misję publiczną w rozumieniu art. 2 pkt 8 ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym (Dz. U. z 2020 r. poz. 735 oraz z 2021 r. poz.
Pytanie czy sam będziesz płacił za jakieś specjalistyczne leczenie ciężkiej choroby (czego Ci oczywiście nie życzę).


@mayek: no niestety będę bo w aktualnej sytuacji nie ma za bardzo wyjścia. Naprawdę współczuje ludziom (szczepionym czy nieszczepionym żeby była jasność) którzy muszą się teraz leczyć państwowo.
@artur7177: TVNowi się nic nie stanie i dobrze o tym wiem, mówię tutaj o podrzucaniu kłód pod nogi co jest absurdalne oraz o blokowaniu możliwości np. Stanom Zjednoczonym tworzenia stacji telewizyjnych, z tego co wiem to jest to przeciwieństwo libertarianizmu
typowe lewactwo jest typowe. Drą mordę o komunizm a jak przychodzi to pierwsi spier... Nic tak przed wojną nie reedukowało komuszków jak wycieczka do związku radzieckiego. Zazwyczaj tylko w jednym kierunku.


@europa: Typowy prawka jest typowy. Drze mordę o wolności, ale gdy mu się ją odbiera to #!$%@? coś o komunistach i jest za.