Wpis z mikrobloga

@Zernestuj: @grajkoo: @Konkol: mi go autentycznie szkoda. Typ jest psychofanem Wieska. Jako nerdowi, zwyklemu gosciowi ktory stawia ciezką prace na piedestal musi byc pewnie psychicznie ciezko otoczonym przez tych woke-debili (theyx/theyx) ktorzy maja totalnie na ten produkt wyjabane albo po prostu sa za ciency w uszach ale byli tani i „po linii partii” wiec dostali te robote :/
Pewnie czuje sie jak uczniak w szkole co sa prace grupowe
@ddes: @stonka_ziemniaczana:

Najtrudniejsze dla mnie było znalezienie równowagi między wizją showrunnerów, a moją miłością do książkowego pierwowzoru Geralta i wprowadzenie go do koncepcji showrunnerów. To było stąpanie po cienkiej linii. To historia showrunnerów, więc jest to adaptacja. Trudne było dla mnie odnalezienie w tej wizji Geralta, którego znam z książek. (...) Próbowałem odnaleźć w tym wszystkim miejsce Geralta. Wszystkie moje prośby i oczekiwania miały związek z wiernością materiałowi źródłowemu -
@Zernestuj: @grajkoo: @Konkol: mi go autentycznie szkoda. Typ jest psychofanem Wieska. Jako nerdowi, zwyklemu gosciowi ktory stawia ciezką prace na piedestal musi byc pewnie psychicznie ciezko otoczonym przez tych woke-debili (theyx/theyx) ktorzy maja totalnie na ten produkt wyjabane albo po prostu sa za ciency w uszach ale byli tani i „po linii partii” wiec dostali te robote :/

Pewnie czuje sie jak uczniak w szkole co sa prace grupowe